کد خبر 14597
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲

حسینی:

جوان‌گرایی در سازمان تبلیغات اسلامی یک نمونه موفق بوده است

جوان‌گرایی در سازمان تبلیغات اسلامی یک نمونه موفق بوده است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: جوان‌گرایی در سازمان تبلیغات اسلامی یک نمونه موفق در کشور به حساب می آید و سایر سازمان ها نیز باید به این سمت حرکت کنند.

به گزارش نمایندگان، سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به در پیش رو بودن سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: انتصاب «حجت‌الاسلام قمی» به ریاست این سازمان نشان می‌دهد که رویکرد این انتصاب به سمت تحقق گام دوم انقلاب، جوانگرایی و توجه به نسل جوان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در اقدامات بعد از انتصاب حجت‌الاسلام قمی چنین رویکردی (جوانگرایی) را در عملکرد ریاست سازمان دیدیم، تصریح کرد: این روند به تبع از خود سازمان در استان‌ها تداوم داشت و شاهد انتصاب جوانان در سمت مدیرکل تبلیغات اسلامی بودیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه جوان‌گرایی در سازمان تبلیغاتی یک نمونه موفق در کشور به حساب می‌آید، اضافه کرد: قطعاً در عملکرد و نتایجی که از این رویکرد حاصل می‌شود می‌توان نتایج خوبی را کسب کرد؛ البته این رویکرد در ادای رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی بسیار مؤثر است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد فرهنگی در حوزه‌های مختلف کشور باید ساری و جاری شود، اضافه کرد: امروزه علاوه بر حرکت به سمت اصلاح اقتصاد، عمران و توسعه باید به پیوست فرهنگی توجه کرد که سازمان‌هایی مثل تبلیغات اسلامی می‌توانند نقش مؤثری در این زمینه‌ها داشته باشند.

حسینی گفت: یکی از رسالت‌هایی که سازمان تبلیغات اسلامی دارد، توجه به قرآن است که از قرائت تا تفسیر و عمل به قرآن را شامل می‌شود؛ توجه به قرآن و مسائل مربوط به آن در سبک زندگی مردم به خوبی در عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی قابل مشاهده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس عنوان کرد: امروزه توجه به قرآن و ترویج آموزه‌های قرآنی در جامعه یکی از راهکارهایی است که می‌تواند در توسعه فرهنگی نقش بسزایی داشته باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام

کد خبر 14597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =