کد خبر 14875
۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴

رضازاده:

حمایت از مردم فلسطین نگاه استراتژیک و بلندمدت ایران است

 حمایت از مردم فلسطین نگاه استراتژیک و بلندمدت ایران است

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدارهای اخیر مقامات جبهه مقاومت فلسطین در ایران گفت که نگاه استراتژیک و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران حمایت از انتفاضه و مبارزه مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی و آزادی نهایی فلسطین است.

به گزارش نمایندگان، یعقوب رضازاده اظهار کرد: نگاه استراتژیک و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون بحث حمایت از انتفاضه و مبارزه‌ خواهی مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی و آزادی نهایی فلسطین و قبله‌گاه مسلمین بود.

وی ادامه داد: در مبارزه با رژیم صهیونیستی ملت مبارز و شجاع و رهبران فلسطینی در صف اول مقاومت قرار دارند لذا برای تقویت این صف و رهبران فلسطینی در مبارزه با رژیم صهیونیستی دیدارهای رهبران فلسطین ضروری است؛ امام خمینی فرمودند اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود و رهبری فرمودند که پشتیبانی اقتصادی و مالی باید صورت گیرد لذا لازم است که در دولت آقای رئیسی به عنوان یک دولت انقلابی دیدارهایی در این راستا صورت گیرد و حتی بیشتر هم باشد.

این عضو هیات رئیسه امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در این راستا دیدارهای رهبران و مبارزان فلسطینی در داخل کشورمان چیز تازه‌ای نیست و در سال‌های گذشته هم رخ داده است هدف از این دیدارها تقویت مردم و رهبران جبهه مقاومت فلسطین است.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 14875

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =