کد خبر 15003
۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۳

کوثری:

باید همه ملت‌های مسلمان و آزاده جهان به هتک حرمت قرآن واکنش نشان دهند

باید همه ملت‌های مسلمان و آزاده جهان به هتک حرمت قرآن واکنش نشان دهند

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که همه مسلمانان و ملت‌های آزاده به هتک حرمت قرآن واکنش نشان دهند گفت: هتک حرمت قرآن نشان دهنده عصبانیت تفکری در غرب است که تحمل مسائل آزاد را ندارند و به کلام خدا تعرض می‌کنند.

به گزارش نمایندگان، محمد اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایسنا، با محکومیت هتک حرمت قرآن کریم اظهار کرد: جامعه جهانی به خصوص دولت‌های اروپایی و آمریکایی که تحمل مباحث آزاد را ندارند، به خود جرات داده که به کلام خدا تعرض کند اینها همه نشان‌دهنده عصبانیت این تفکر در غرب است که نمی‌تواند کلام خدا را حذف کند.

وی ادامه داد: آنها در زمینه انسانیت و انسان سازی بسیار عقب هستند و چون نمی‌توانند عقب افتادگی‌شان را با منطق و استدلال بیان کنند، دست به چنین کارهایی زده تا خود را به شکل دیگری مطرح کنند آنها آشکارا کلام خدا را آتش می‌زنند چون ناتوان در پاسخگویی به مسائل هستند و قدرتشان را در سطح جهان از دست داده‌اند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: آنها دست به چنین کارهایی می‌زنند تا مردم را عصبانی کنند و در نهایت بگویند که ما قدرتمند هستیم و همه باید مسیر مدنظرشان را ادامه دهند حال این‌که باید بدانند به لطف خدا مردم جهان هر روز دقیق‌تر و آگاه‌تر می‌شوند و این آگاهی هم به ضرر آنهاست.

کوثری با تاکید بر این‌که همه مسلمانان و ملت‌های آزاده به هتک حرمت قرآن واکنش نشان دهند تصریح کرد: هرچقدر این مخالفت‌ها علنی‌تر بروز پیدا کند باعث هوشیاری بیشتر انسان‌ها شده و همه برای حق‌خواهی به صحنه می‌آیند در نهایت هم هتاکان از کرده خود پشیمان شده و دیگر دست به چنین اقداماتی نمی‌زنند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام 

کد خبر 15003

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =