کد خبر 15167
۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۷

رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد

تصویب مواد مربوط به روان سازی محیط کسب و کار در جلسه کمیسیون تلفیق مجلس

تصویب مواد مربوط به روان سازی محیط کسب و کار در جلسه کمیسیون تلفیق مجلس

رئیس سازمان برنامه و بودجه کل کشور با اشاره به بررسی موضوع بهبود و اصلاح محیط کسب و کار در جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه بیان کرد: در زمینه روان کردن محیط کسب و کار موادی در لایحه دولت پیشنهاد شده بود که امروز توسط نمایندگان کمیسیون تلفیق مورد رسیدگی قرار گرفته و با اصلاحاتی به تصوب رسید.

به گزارش نمایندگان، داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه کل کشور در حاشیه جلسه عصر امروزکمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجساله هفتم توسعه گفت: کمیسیون امروز وارد بررسی مواد لایحه برنامه هفتم توسعه شد.  فصل نخست لایحه برنامه هفتم توسعه به رشد اقتصادی اشاره دارد، با توجه به اینکه یک دوره کم رشدی را در دهه گذشته پشت سر گذاشتیم لذا این فصل یکی از مهمترین محورهای برنامه هفتم است.

منظور با بیان اینکه تاکنون دو موضوع مهم  در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته است، ادامه داد: نخست موضوع تجهیز منابع است تا مشخص شود که ما چگونه می توانیم رشد ۸ درصدی را در ۵ سال آینده تامین مالی کنیم. لذا در کنار ظرفیت های که در قوانین پایه وجود دارد، در این بخش هم تمهیداتی اندیشده شده تا فرآیند تامین مالی تسهیل شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به بررسی بهبود و اصلاح محیط کسب و کار بیان کرد: در این بخش هم مواد نسبتا مهمی برای روان کردن محیط کسب و کار در لایحه دولت پیشنهاد شد که امروز توسط نمایندگان محترم مورد رسیدگی قرار گرفته و با اصلاحاتی به تصویب رسید.

انتهای پیام 

کد خبر 15167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =