کد خبر 15231
۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲

صباغیان:

طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری مسکوت مانده است

طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری مسکوت مانده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان درخصوص لزوم پیگیری طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری گفت: وظیفه ستادی معاونت نظارت مجلس این است که این کار را انجام دهد و آقای پشمچی زاده موضوع را پیگیری می کند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز، بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه) و در تذکری شفاهی درخصوص عدم اعلام وصول تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری گفت: تحقیق و تفحص برای تقسیمات کشوری نوشته شده بود و هیات رئیسه این تحقیق و تفحص نیز انتخاب شدند، اما جلسه تشکیل نشد. چند بار همه در این رابطه پیگیری کردم و به همکار محترم آقای ارکانی نیز اعلام کردم و کم کم موضوع شبهه ناک شده است!

وی افزود: اینکه کمیسیون تصویب کرده و در صحن مجلس نیز به تصویب رسیده است، اما ۴ نفر به عنوان هیات رئیسه انتخاب شوند و جلسه تشکیل ندهند، چه معنی دارد؟ لذا خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی شود. کم کم کار به جایی می رسد که شفاف اعلام کنم؛ خواهش می کنم این موضوع روشن شود. باید شأن و احترام مجلس حفظ شود، چرا که در صحن علنی مصوب شده و نمایندگان محترم رأی داده اند، بنابراین کنار گذاشتن این طرح صحیح نیست.

 محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: وظیفه ستادی معاونت نظارت مجلس این است که این کار را انجام دهد و آقای پشمچی زاده موضوع را پیگیری می کند.

انتهای پیام

کد خبر 15231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =