کد خبر 15240
۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸

علیزاده در تذکر شفاهی:

تیغ بران مالیات بر گردن ثروتمندان جامعه نیست

تیغ بران مالیات بر گردن ثروتمندان جامعه نیست

نماینده مردم مراغه در مجلس با انتقاد از نحوه دریافت مالیات از اقشار مختلف جامعه گفت: در همه جای دنیا از ثروتمندان مالیات بیشتری اخذ می شود، اما تبغ بران مالیات بر گردن معلم، کارگر، کارمند و اصناف مظلوم نهاده شده است.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، علی علیزاده نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه)   در تذکری شفاهی خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در همه جای دنیا از ثروتمندان مالیات بیشتری اخذ می شود، اما تبغ بران مالیات بر گردن معلم، کارگر، کارمند و اصناف مظلوم نهاده شده است.

وی تصریح کرد: صدها هزار خانه خالی اعیانی به گواه آمار وجود دارد، چرا سراغ آنها نمی روید؟ چرا روز به روز فشار بر اصناف را بیشتر می کنید؟

نماینده مردم مراغه وعجب شیر در مجلس یازدهم خطاب به وزیر جهاد کشاورزی نیز گفت: قیمت مرغ دچار تلاطم شده و بالاتر از قیمت مصوب به فروش می رسد. دو سال قبل قیمت نهاده ها را آزاد کردید که تولیدکننده و مصرف کننده تکلیف خود را بدانند، اما امروز تولیدکننده یعنی مرغداران، مجبور هستند نهاده را از بازار سیاه تهیه کنند و نمی توانند نهاده را از نهادهای رسمی دریافت کنند. مصرف کننده نیز مرغ را بالاتر از قیمت مصوب تهیه می کند! مشکل کجاست؟ چرا همه کارها باید به دلال ها سپرده شود؟

انتهای پیام

کد خبر 15240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =