کد خبر 15245
۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹

علیزاده در تذکری خطاب به وزیر بهداشت:

بسیاری از داروهای بیماران در بازار سیاه پیدا می‌شود؛ لطفاً باجدیت ورود کنید

بسیاری از داروهای بیماران در بازار سیاه پیدا می‌شود؛ لطفاً باجدیت ورود کنید

نماینده مردم مراغه در مجلس گفت: هموطنانی که امروز درگیر درمان هستند مراجعات مکرری به نمایندگان برای کمبود اقلام دارویی دارند، تأسف‌بار است که بسیاری از همین داروهای بیماران به راحتی در بازار سیاه پیدا می‌شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، علی علیزاده نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه) و در تذکر شفاهی خود  خطاب به سران قوا گفت: حالا که با تدبیر شما مولدسازی اموال دولت به یکی از منابع مالی دولت تبدیل شده بیم آن می‌رود که تجربیات تلخ گذشته تکرار شود و البته بیم آن نیز می‌رود که اموال دولت به اسم مولدسازی به خصولتی‌ها واگذار شود، لازم است برای جلوگیری از شکل‌گیری فساد حتماً واگذاری اموال دولتی به خصولتی‌ها ممنوع شود.

وی ضمن تبریک به مناسبت روز بهزیستی ادامه داد: آقای وزیر کار مشکل معلولان عزیز بیکاری است، طبق قانون باید ۳ درصد استخدام‌های کل کشور به عزیزان معلول اختصاص داده شود، آیا این مهم انجام شده است.

نماینده مردم مراغه وعجب شیر در مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: اگر از سفر حج خارج شده‌اید لطفاً پیگیر مطالبات و پرداخت معوقات قشر زحمتکش نیروهای خدماتی آموزش و پرورش باشید که با اندک حقوق گذران زندگی می‌کنند.

علیزاده خطاب به وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: هموطنانی که امروز درگیر درمان هستند مراجعات مکرری به نمایندگان برای کمبود اقلام دارویی دارند، تأسف‌بار است که بسیاری از همین داروهای بیماران به راحتی در بازار سیاه پیدا می‌شود و غم‌انگیزتر که داروی مورد نیاز بیمار با ارز دولتی تهیه شده و باید در بازار سیاه پیدا شود. آقای وزیر مشقات بازار سیاه همه را خسته کرده و درد بیمار برایش کافی است و شما درد بیمار را عملاً چند برابر کرده‌اید.

وی خطاب به وزیر اقتصاد گفت: همه جای دنیا از ثروتمندان مالیات بیشتر اخذ می شود اما اینجا مالیات بر گردن کارمند، اصناف و ... است.

انتهای پیام

کد خبر 15245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =