کد خبر 15302
۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵

محمدبیگی:

از توریسم سلامت حمایت می‌کنیم

از توریسم سلامت حمایت می‌کنیم

عضو کمیسیون بهداشت مجلس در جریان افتتاح بخش تخصصی و فوق تخصصی جراحی قلب و آنژیوگرافی بیمارستان پاستور قزوین تاکید کرد که از توریسم سلامت حمایت کرده و پیگیر تسهیل حضور بخش خصوصی در این حوزه نیز هستیم .

به گزارش نمایندگان، فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و رئیس مجمع نمایندگان استان، استاندار، جمعی از مسئولان استانی و جامعه پزشکی بخش اتاق عمل تخصصی و فوق تخصصی قلب و آنژیوگرافی در بیمارستان پاستور افتتاح و آماده بهره‌برداری هموطنان قرار گرفت.

محمدبیگی در این مراسم ضمن تبریک این رویداد مهم حوزه سلامت در استان و تقدیر از تلاش عوامل اجرایی این پروژه مهم، گفت: در سایه همراهی و هم افزایی مسئولان و پیگیری های مستمر امروز شاهد اجرای ۸۰ پروژه مختلف عمرانی در حوزه سلامت و درمان و ورود تجهیزات جدید پزشکی مجهز در سطح استان هستیم که در تاریخ استان کم نظیر است.

وی افزود: این روند با قوت ادامه دارد تا کمبود تاریخی استان در این حوزه برطرف شود و حضور بخش خصوصی در کنار بخش دولتی بسیار حائز اهمیت است، ما از توریسم سلامت حمایت کرده و پیگیر تسهیل حضور بخش خصوصی در این حوزه نیز هستیم و مطالبه ما از مراکز بیمارستانی بخش خصوصی این است که قراردادهای خود را با بیمه ها ادامه دهند تا اقشار مختلف بتوانند از این بستر خدمات با کیفیت را دریافت کنند.

گفتنی است این بخش با یک هزار و ۳۰۰ متر بنا در طبقه چهارم بیمارستان پاستور احداث شده و شامل ۱۴ تخت،۲ بخش سی سی یو، ۲ تخت جراحی قلب، ۵ تخت آی سی یو جراحی، ۸ تخت آنژیوگرافی و ۲۰ تخت پست آنژیوگرافی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

منبع:خانه ملت 

انتهای پیام 

کد خبر 15302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =