کد خبر 15636
۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵

عباسپور:

بررسی عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان در کمیسیون صنایع و معادن

بررسی عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان در کمیسیون صنایع و معادن

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور پیرامون عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش نمایندگان، روح الله عباسپور ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون معاون علمی فناوری ریاست‌جمهوری حضور یافتند و گزارشی از عملکرد خود در حوزه وظایف کمیسیون ارائه کردند. آقای دهقانی فیروزآبادی گزارشی از عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان به کمیسیون ارائه کرده و همچنین از نمایندگان بابت تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان قدردانی کرد. 

وی در ادامه اظهار کرد: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دغدغه‌های خود را نسبت به نحوه تدوین و تنظیم برنامه هفتم توسعه اعلام کرد. بخشی از این دغدغه‌ها در خصوص مالیات شرکت‌های دانش بنیان بود. یکی دیگر از این دغدغه‌ها مربوط به تحت الشعاع قرار گرفتن قانون جهش تولید دانش‌بنیان در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه بود. 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه تصریح کرد: در نهایت قرار شد تا کارشناسان معاونت علمی ریاست جمهوری پیشنهادات خود را در این حوزه به کمیسیون ارائه کنند تا در تصویب برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گیرد. 

منبع:ایسنا 

انتهای پیام 

کد خبر 15636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =