کد خبر 15974
۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵

مقتدایی:

تمجید رهبر انقلاب از دولت، مسئولیت رییس جمهور را بیشتر کرد

تمجید رهبر انقلاب از دولت، مسئولیت رییس جمهور را بیشتر کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تمجید رهبر معظم انقلاب از دولت سیزدهم را سبب افزایش مسوولیت پذیری رییس جمهور عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی دقیق از دستاوردهای دولت سبب امیدآفرینی در جامعه و ایجاد تحول در کشور خواهد شد.

به گزارش نمایندگان، عباس مقتدایی درباره سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع رییس جمهور و اعضای هیات دولت گفت: تلاش مستمر شخص آقای رییس جمهور و سایر اعضای هیات دولت، سبب تمجید مقام معظم رهبری از دولت سیزدهم شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: باید به این نکته توجه داشت که نهادها، سازمان ها و بخش های متعدد اداری در کشور مدیریت یکسانی دارند و آنچه که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند درباره مجموع عملکرد دولت در ۲ سال گذشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد: اگر روند فعالیت دولت در برخی از بخش ها تقویت و برخی قسمت ها ترمیم شود، شرایط بسیار بهتری را برای ماه های باقیمانده از عمر دولت می توان پیش بینی کرد.

وی با بیان اینکه تمجید رهبر معظم انقلاب از دولت، مسوولیت های بیشتری را بر دوش رییس جمهور گذاشت، گفت: یکی از این مسوولیت ها، تصحیح نواقص در بخشی از بدنه دولت است که با ترمیم آنها و افزایش کارآمدی این بخش ها، قطعا در ماه های آینده شاهد موفقیت بیشتری خواهیم بود.

مقتدایی یادآور شد: موفقیت هایی که دولت سیزدهم در حوزه سیاست خارجی بدست آورد، می تواند در بخش های داخلی کشور به کمک دولت آمده و معیشت مردم، اشتغال، حوزه مسکن، بهداشت و درمان و مسائل اقتصادی را بهبود بخشد.

این نماینده مجلس ابراز رضایت مندی رهبری از دولت را پشتوانه قوی برای موفقیت های بعدی دولت سیزدهم دانست و گفت:‌ این رضایت مندی به دولت کمک خواهد کرد تا دولت سیزدهم به اهداف، مقاصد اعلام شده و برنامه های تعیین شده را به سرعت محقق کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: معتقدم آقای رییس جمهور با این پشتوانه حمایتی و تمجید رهبرمعظم انقلاب، گام دوم مدیریت خود را با جدیدت و قدرت بیشتری برخواند داشت.

وی با اشاره مردمی بودن دولت سیزدهم توضیح داد: مردم رفاقت و ملاطفت دولت با آنها را احساس می کنند و این مردمی بودن در آقای رییس جمهور بیش از سایر اعضای دولت قابل مشاهده است.

مقتدایی بر اطلاع رسانی بیشتر دستاوردهای دولت برای تنویر افکار عمومی تاکید کرد و گفت: یکی از مسائلی که باید در دستور کار دولت قرار بگیرد، اطلاع رسانی مستمر، دقیق و سریع درباره عملکرد دولت به افکار عمومی است و صدا و سیما و مجموع رسانه های مکتوب باید در این جهت به مجموعه دولت و رییس جمهور کمک کنند.

وی ساماندهی دقیق و بهتر رسانه ها برای بیان دستاوردهای دولت را سبب امیدآفرینی در کشور دانست و خاطرنشان کرد: این رویکرد سبب اقناع سازی افکار عمومی خواهد شد که نتیجه نهایی آن ایجاد تحول در کشور است.

منبع:ایرنا 

انتهای پیام 

کد خبر 15974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =