کد خبر 15981
۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶

فیروزی پوربادی:

دولت سیزدهم در سال سوم فعالیتش چه اولویت‌هایی را باید دنبال کند؟

دولت سیزدهم در سال سوم فعالیتش چه اولویت‌هایی را باید دنبال کند؟

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مبارزه با گرانی، تامین مسکن برای جوانان و اشتغالزایی سه محوری است که انتظار می‌رود دولت سیزدهم در سال سوم فعالیتش در اولویت کاری خود قرار دهد.

به گزارش نمایندگان، رحمت الله فیروزی پوربادی با اشاره به اولویت‌هایی که دولت سیزدهم در سال سوم فعالیت خود باید به آنها بپردازد، بیان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای دولت  بر چندین موضوع مهم تاکید داشتند که لازم است در اولویت کاری دولت قرار گیرد؛ یکی موضوع معیشت مردم است. مبارزه با تورم، مبارزه با گرانی ها و دسترسی مردم به امکانات مورد نیاز سه محوری است که به نظر می رسد دولت در سال سوم فعالیت خود باید با جدیت دنبال کند.

وی در ادامه اظهار کرد: اولویت دیگری که دولت باید به آن بپردازد موضوع مسکن است. تامین مسکن برای جوانان یک ضرورت به شمار رفته و لازم است تا تدابیری اندیشیده شود تا خلاءهای موجود پر شود. از سوی دیگر اگر ما بتوانیم در حوزه اشتغالزایی گام‌های موثری برداریم بحث مسکن نیز پیش می‌رود. دولت باید با فراهم کردن بستر مناسب، امکان فعالیت واحدهای تولیدی و جذب نیروهای جوان در این واحدها را فراهم کند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقویت دیپلماسی خارجی و ارتباط با کشورها از نقاط قوت این دولت به شمار رفته که به صورت خود به خود بر روی اقتصاد اثر مثبت می‌گذارد، آرامش را برای سرمایه گذار فراهم کرده و بدین ترتیب امنیت سرمایه گذار تامین می شود؛ به دنبال آن شاهد تقویت تجارت با سایر کشورها خواهیم بود.

منبع:ایسنا 

انتهای پیام

کد خبر 15981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =