کد خبر 16012
۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰

حیدری:

دولت با تسریع خروج زائران از مرزها از معطلی مردم جلوگیری کرد

دولت با تسریع خروج زائران از مرزها از معطلی مردم جلوگیری کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم زیرساخت‌های مناسب‌تر و امکانات بیشتری را برای تسهیل سفر زائران فراهم کرد، اظهار داشت: دولت با تسریع خروج زائران از مرزها از معطلی مردم جلوگیری کرد.

به گزارش نمایندگان، شهریار حیدری درباره وضعیت خدمت رسانی به زائرین مراسم پیاده‌روی اربعین گفت: با توجه به اینکه سه سال دبیر و سخنگوی ستاد اربعین بودم، کاملا با مسائل، مشکلات، توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها آشنایی دارم امسال هم در ایام اربعین بازدید میدانی از برخی از مرزها داشتم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به زمان‌بندی دولت برای حضور زائران اربعین گفت: خوشبختانه ناوگان هوایی، زمینی و ریلی برای اولین بار در سال جاری به تعداد کافی فراهم بود و مردم کمتر معطل امکانات خودرویی شدند،به تعداد کافی خودروهای شخصی و عمومی در اختیار مردم بود و به تعداد کافی پارکینگ نیز وجود داشت و نظم و انضباط خوبی در این زمینه برقرار بود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس اضافه کرد: علی‌رغم افزایش جمعیت زائران اربعین ، پراکندگی و طول جغرافیایی مرزها، ناوگان حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی به تعداد کافی در اختیار زائرین در مسیر رفت و برگشت قرار داشت و حمل و نقل زائران کاملا مدیریت شد.

وی با اشاره به برنامه ریزی های دولت برای تسریع در خروج زائران از مرزها و کاهش معطلی مردم،خاطرنشان کرد: در ادوار گذشته هم اقداماتی برای تسهیل سفر اربعین انجام می‌شد اما امسال، زیرساخت‌های مناسب‌تر و امکانات بیشتری برای تسهیل سفر زائران فراهم شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام 

کد خبر 16012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =