کد خبر 16054
۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵

نخعی:

رئیس جمهور شخصا به موضوع تاثیر قطعی معدل در کنکور ورود کند

رئیس جمهور شخصا به موضوع تاثیر قطعی معدل در کنکور ورود کند

نماینده مردم نهبندان با بیان اینکه موضوع کنکور برای یک میلیون دانش آموز و خانواده های آنها نگرانی های بسیاری ایجاد کرده است، گفت: رئیس جمهور شخصا به موضوع تاثیر قطعی معدل در کنکور ورود کند.

به گزارش نمایندگان، مصطفی نخعی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 22 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: یکی از دغدغه های امروز جامعه کنکور است، و این موضوع برای یک میلیون دانش آموز و خانواده های آنها نگرانی های بسیاری ایجاد کرده است.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس یازدهم با بیان اینکه آقایان می خواستند ابرو را درست کنند، ولی چشم آن را نیز کور کردند، افزود: مگر آقایان خبرهای مربوط به گزارشات نحوه برگزاری امتحانات نهایی را نمی شنوند؟ چرا بر تاثیر قطعی معدل تاکید دارند؟ چرا به اعتراضات رسیدگی نمی شود؟

وی اضافه کرد: از رئیس جمهور که شخصیتی مردمی است، درخواست دارم شخصاً به این موضوع ورود کرده و اجازه ادامه این وضعیت را ندهند. هیات رئیسه مجلس نیز به کمیسیون های مربوطه به ویژه کمیسیون آموزش ماموریت دهد تا نظارت جدی تری بر این موضوع داشته باشد، چرا که این موضوع نگرانی بسیاری در سطح جامعه ایجاد کرده است.

انتهای پیام 

کد خبر 16054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =