کد خبر 16693
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵

ضرورت تجدیدنظر در پرداخت مزایای مناطق جنگی

ضرورت تجدیدنظر در پرداخت مزایای مناطق جنگی

نماینده مردم ایلام در مجلس از دولت خواست تا به موضوع تجدیدنظر در پرداخت مزایای مناطق جنگی رسیدگی کند.

به گزارش نمایندگان، سارا فلاحی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه 15 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در تذکر شفاهی ضمن ابراز گلایه برای مناطق جنگی و عملیاتی گفت: جمهوری اسلامی ایران خط مقدم مقابله با نظام سلطه است و باید مرزداران و مدافعانش مورد تقدیر قرار بگیرند، اما به بهانه بار مالی و به بهانه بی عدالتی در پرداخت، پایان جنگ مزایای جنگی حذف می شود، در حالی که هیچکس از خود سوال نمی کند که زمانی که مردم این مناطق گوشت تن خود را به خمپاره ها و موشک ها می سپردند، کسی چرتکه نیانداخت و از بار مالی صحبت نکرد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس یازدهم ادامه داد: امیدوارم در این خصوص تجدیدنظر شود تا سرمایه اجتماعی جامعه ما بیش از این دچار مشکل نشود و این اجحاف را در حق بازنشستگان هم انجام ندهیم. حداقل با همسان سازی حقوق بازنشستگان، زخم هایی که بی برنامگی برنامه هفتم دارد را مرهمی باشیم.

 محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: با توجه به زحمت همکاران؛ فرمودید که برنامه بی برنامه! خیلی ممنون! لطف کردید! شما خسته نباشید!

انتهای پیام

کد خبر 16693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =