کد خبر 16925
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۴

خضریان در گفتگو بانمایندگان؛

بررسی طرح‌های مربوط به حجاب و عفاف با حضور وزیر ارشاد در کمیسیون اصل ۹۰

بررسی طرح‌های مربوط به حجاب و عفاف با حضور وزیر ارشاد در کمیسیون اصل ۹۰

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونانش با حضور در کمیسیون اصل نودم درباره اقدامات این وزارتخانه درباره تکالیف قانونی در موضوع عفاف و حجاب گزارش داد.

علی خضریان در تشریح جلسه امروز (۲۹ آبان‌ماه) کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نمایندگان، گفت: جلسه کمیسیون با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونین ایشان، پیرامون ارائه گزارش اقدامات این وزارتخانه پیرامون تکالیف قانونی در موضوع عفاف و حجاب برگزار شد.
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس یازدهم ادامه داد: اهم موضوعات و مباحث مطروحه در این نشست تبیین طرح‌های در دست اقدام از قبیل طرح طوبی (طرح جامع تربیت مربی در حوزه فرهنگ‌سازی حجاب و حفظ زیست عفیفانه)، طرح سپید (برخورد با متخلفان حوزه مد و لباس و پاکسازی فضای مجازی)، طرح تانیا (در حوزه برگزاری نمایشگاه) بود.
وی افزود: همچنین بحث تشکیل و تداوم فعالیت کارگروه مد و لباس زیر نظر شورای فرهنگ عمومی، ابلاغ آیین نامه پوشاک اجتماعی زنانه به دستگاه‌های مرتبط و متولی امر، تداوم برخورد و ممانعت از فعالیت چهره‌های هنجارشکن و اعمال نظارت مردمی در محتوای کتاب در این نشست مطرح شد.
خضریان بیان کرد: همچنین مقرر شد تا گزارش دستگاه‌های مستنکف و مسئولانی که در اجرای قانون همکاری مفید و مؤثر ندارند به این کمیسیون جهت اقدام مقتضی صورت بگیرد.

انتهای پیام 

کد خبر 16925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =