کد خبر 17420
۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

نشست مشترک هیأت دولت با استانداران در وزارت کشور

نشست مشترک هیأت دولت با استانداران در وزارت کشور

نشست مشترک اعضای هیأت دولت با استانداران سراسر کشور به ریاست رئیس جمهور، در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش نمایندگان، از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، نشست مشترک اعضای هیأت دولت با استانداران سراسر کشور صبح امروز (دوشنبه) به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور آغاز شد.

در این نشست مشترک علاوه بر استانداران سراسر کشور، معاونان رئیس جمهور و معاونان وزارت کشور و سازمان های تابعه حضور دارند.

این نشست در حالی امروز برگزار می شود که رئیس جمهور در نشست تیرماه امسال اعضای هیات دولت با استانداران سراسر کشور ضمن تاکید بر تقویت ارتباط استانداران با مردم، توجه و برنامه‌ریزی برای سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی در استان ها را با اهمیت دانسته بود.

آیت‌الله رئیسی همچنین در آن نشست تصریح کرد: در تصمیم‌سازی‌ و تصمیم‌گیری‌های کلان، نظر استانداران به عنوان مدیران در میدان، لحاظ شود تا کارها بهتر پیش برود.

رئیس جمهور خطاب به استانداران در نشست تیرماه گفت: ما نباید در این دولت از کنار مسایل راحت عبور کنیم، باید برای مشکلات راه حل پیدا کنیم. عقب‌ماندگی‌هایی که به هر دلیل وجود داشته باید جبران شود و باید به موقعیتی که شایسته نظام و مردم هست برسیم.

آیت‌الله رئیسی همچنین موضوع مبارزه با فساد را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: کوچکترین ناکارآمدی و فساد نباید در این دولت تحمل شود و این به نگاه حساس استانداران و مدیران در این دولت بستگی دارد.

انتهای پیام 

کد خبر 17420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =