کد خبر 17422
۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

موسوی لارگانی:

خودرو مونتاژی چینی سه برابر قیمت جهانی است

خودرو مونتاژی چینی سه برابر قیمت جهانی است

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان تبدیل به آلوده‌ترین شهر کشور شده است گفت: تمام دستورالعمل‌ها و قوانین موجود برای احیای رودخانه زاینده رود بر زمین مانده است.

به گزارش نمایندگان،  سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود گفت: کلان شهر اصفهان و شهرهای مجاور آن تبدیل به آلوده‌ترین شهر کشور شده و حتی از تهران سبقت گرفته است؛ در این شرایط سوال این است که چرا مسئولان مربوطه دست روی دست گذاشته‌ و کاری نمی‌کنند. مگر بدتر از این هم وضعیتی است؟ وضعیت طوری شده که مردم نای نفس کشیدن هم ندارند؛ نمی‌شود تا ابد مدارس را تعطیل کرد و مردم در خانه‌های خود حبس شوند.

وی با بیان اینکه تمام دستورالعمل‌ها و قوانین موجود برای احیای رودخانه زاینده رود بر زمین مانده است، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از مردم اصفهان خطاب به مسئولان فرمودند که برای رفع مشکل آب اصفهان، شب از روز نشناسید ولی متاسفانه هیچ کاری انجام نشده است.

نماینده فلاورجان در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت نهاده‌های دامی گفت: دام‌های دامداران گرسنه هستند و به دلیل همین گرسنگی، دام‌های مولد به کشتارگاه برده می‌شود؛ دام‌های گرسنه منتظر تصمیمات کش و قوس دار و نامربوط مسئولان نمی‌مانند. از طرف دیگر گرانی نهاده‌های دامی هزینه تولید را بالا برده و منجر به گرانی گوشت و مرغ شده که نتیجه آن و خالی تر شدن سفره های مردم است.

وی با انتقاد از گران شدن قیمت اینترنت گفت: وقتی می‌گوییم گران است می‌گویند اپراتورها در حال ورشکستگی هستند پس اگر در حال ورشکستگی هستند چرا اسپانسر و حامی باشگاه‌های حرفه‌ای دولتی و نیمه دولتی و برنامه‌های تلویزیونی می‌شوند؟ آیا این بدان معنا نیست که می‌خواهند از جیب خالی مردم هزینه‌های سرسام‌آور تبلیغات خود را جبران کنند؟

این عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودرو مونتاژی چینی سه برابر قیمت جهانی است گفت: دستمزد در ایران پایین‌ترین نرخ در جهان را دارد.

موسوی لارگانی در پایان بر لزوم رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و کشاورزان تاکید کرد.

انتهای پیام

کد خبر 17422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =