کد خبر 18001
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

سنگدوینی:

شما تحریم کنید ما پیشرفت می‌کنیم

 شما تحریم کنید ما پیشرفت می‌کنیم

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان و نخبگان ما با پرتاب ۳ ماهواره ایرانی این پیام را به جامعه بین‌الملل دادند که اگر ما را تحریم کنید، ما پیشرفت خواهیم کرد.

به گزارش نمایندگان، رمضانعلی سنگدوینی با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز سه ماهواره ایرانی به مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین، بیان کرد: ما سال‌های سال است که به جامعه بین الملل پیام می دهیم که ایران در حال توسعه و پیشرفت است به خصوص در حوزه‌های پرتاب ماهواره‌ها، کشور ما هر روز بیش از گذشته در حال توسعه و پیشرفت است. شاید آنها باور نمی‌کردند اما امروز باورشان می شود که ایران در حال پیشرفت است.

وی در ادامه اظهار کرد: آنها از هیچ اقدامی برای جلوگیری از پیشرفت کشور ما دریغ نکردند، ما را تحریم کردند، مبادلات بانکی ما را تحریم کردند اما امروز سیستم بانکی ما به راحتی از طریق همین ماهواره ها می تواند تقویت شود. ایران از طریق نخبگان، جوانان و فرزندان خود توانسته به دنیا نشان دهد که اگر ما را تحریم کنید این خود شما هستید که ضرر خواهید کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جوانان ما با پرتاب این سه ماهواره ایرانی این پیام را به جامعه بین الملل دادند که شما تحریم کنید، ما پیشرفت می‌کنیم.

سنگدوینی در پایان گفت: بنده به همه نخبگان، جوانان و دست اندرکاران این پروژه دست مریزاد می گویم. این ماهواره ها همانند موشک نقطه زن و تیری در قلب کسانی است که نمی خواهند کشور ما پیشرفت کند.

انتهای پیام

کد خبر 18001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =