کد خبر 18085
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶

محسنی بندپی:

مردم انتخابات را جدا از عملکرد مدیریتی برخی از دستگاه‌ها بدانند

مردم انتخابات را جدا از عملکرد مدیریتی برخی از دستگاه‌ها بدانند

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: قهر کردن مردم با صندوق رای نه تنها اوضاع را بهتر نمی‌کند که حتی شرایط بدترهم خواهد شد پس باید همه به این باور برسیم که صندوق رای مهم است و آن را جدا از عملکرد مدیریتی برخی از دستگاه‌ها بدانیم.

به گزارش نمایندگان، محمدعلی محسنی بندپی  انتخابات را مهم‌ترین نماد مردم سالاری در کشور دانست و اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب ما برگزاری انتخابات در طول ۴۳ سال گذشته بوده است به گونه‌ای که می‌توان ردپای مردم را در حاکمیت با انتخاب مستقیم و غیرمستقیم اعضای شوراهای روستا، دهیاری‌ها، شوراهای شهر، شهردار، روسای جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزرا، استانداران، مجلس خبرگان و حتی رهبری دید.

وی اضافه کرد: این انتخابات از دستاوردهای بسیار مهمی است، پس هر میزان افراد بیشتری پای صندوق رای حضور پیدا کنند نشان دهنده اعتماد مردم به نظام و مشروعیت و مقبولیت نظام در افکار عمومی قلمداد می‌شود.

نماینده نوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مردم در بزنگاه‌های مهم همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: در وهله اول مهم آن است که صندوق رای را باور کنیم و آن را جدا از عملکرد مدیریتی برخی دستگاه‌ها بدانیم. این صندوقی است که قرار است سرنوشت ایران در آن رقم بخورد.

محسنی بندپی صندوق رای را صندوق وحدت میان مردم و ایستادگی و بیعت مردم با شهدا و همچنین صندوق پیشرفت کشور دانست و اظهار کرد: باید در انتخابات حضور پیدا کرده و فردی را انتخاب کنیم که برای وحدت بیشتر مردم و توسعه و پیشرفت کشور موثرتر است لذا مشارکت حداکثری همراه با انتخاب آگاهانه و با بصیرت امر بسیار مهمی به شمار می‌آید.

وی در جمع‌بندی بیان کرد: بر این اساس قهر کردن مردم با صندوق رای نه تنها اوضاع را بهتر نمی‌کند که حتی بدتر هم خواهد کرد؛ مقام معظم رهبری هم در این باره فرموده‌اند که حتی کسانی که انقلاب را قبول ندارند اما ایرانی هستند پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند لذا همه ما به عنوان یک ایرانی در انتخابات حضور پیدا کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: کسانی که برایشان آینده جوانان، نخبگان، پیشرفت کشور، بهبود وضعیت اقتصادی و رفاه مردم و کاهش آسیب‌های اجتماعی مهم است در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند.

انتهای پیام

کد خبر 18085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =