کد خبر 18301
۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۵

محدودیت ترافیکی نیمه شعبان در پایتخت/ از امشب تردد در ۳ خیابان ممنوع است

محدودیت ترافیکی نیمه شعبان در پایتخت/ از امشب تردد در ۳ خیابان ممنوع است

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در محدوده خیابان مولوی، ۱۷ شهریور و صاحب‌جمع که مراسمات زیاد و سنگینی را داریم از امشب محدودیت و ممنوعیت تردد را خواهیم داشت.

به گزارش نمایندگان، سرهنگ احسان مؤمنی؛ معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ صبح امروز، شنبه، در برنامه زنده "شهر امن" در خصوص محدودیت تردد در خیابان‌های مولوی، 17 شهریور و صاحب‌جمع جهت روان‌سازی ترددها در مراسمات نیمه شعبان توضیح داد.

وی افزود: از امروز بعدازظهر مأموران پلیس راهور به‌صورت صددرصد آماده‌باش هستند و در سطح معابر برای روان‌سازی ترافیک حضور خواهند داشت.

مؤمنی بیان کرد: از مسئولین هیئات مذهبی تقاضا داریم تا حد امکان از پیاده‌رو و کانال‌های آب برای برپایی موکب‌های پخش نذورات استفاده کنند و تا حد امکان جوی‌های آب را بپوشانند و از سطح سواره‌رو کمتر استفاده کنند تا کمتر ترافیک داشته باشیم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: در محدوده خیابان مولوی، 17 شهریور و صاحب‌جمع که مراسمات زیاد و سنگینی را داریم از امشب محدودیت و ممنوعیت تردد را خواهیم داشت.

وی گفت: از شهروندان می‌خواهیم برای شرکت در مراسمات حتماً از حمل‌ونقل عمومی برای تردد استفاده کنند و کمتر از وسیله نقلیه شخصی برای آمدن به این محدوده‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام

کد خبر 18301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =