کد خبر 18517
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳

۱۶ صندوق أخد رای در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد بازشماری شد

۱۶ صندوق أخد رای در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد بازشماری شد

بازشماری آرای حوزه انتخابیه شهریار ، قدس و ملارد با حضور نمایندگان و بازرسان دفتر نظارت استان تهران انجام شد.

به گزارش نمایندگان، طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دفتر نظارت شهرستان شهریار روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ با مجوز شورای نگهبان، جلسه بازشماری آرا حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد با حضور اعضای هیأت اجرایی، هیأت نظارت حوزه انتخابیه و بازرسان شورای نگهبان و نمایندگان نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خصوص اعتراض برخی داوطلبین انتخابات در ستاد انتخابات شهرستان شهریار برگزار شد.

بر اساس بازشماری صورت گرفته در ۱۶ صندوق اخذ رای، در بازشماری تعداد هفت صندوق هیچ‌گونه تغییری ایجاد نشد . همچنین در بازشماری ۹ صندوق که تغییراتی در آرا حاصل شد، به ترتیب تعداد ۲۴ رای به آراء آقای حسین حق وردی، تعداد ۲۳ رای به آراء آقای احمد ربیع‌زاده، تعداد ۱۵ رای به آراء آقای محمدرضا گروسی اضافه شد.

به گزارش نمایندگان، بر اساس اطلاعیه هفدهم اسفند ماه فرمانداری ویژه شهرستان شهریار در خصوص تطبیق صورت جلسات دستی و الکترونیکی شعب اخذ رای، آراءمحمدرضا گروسی در صندوق ۱۲۱ شهرستان قدس، تعداد ۱۱۷ رای در صورت‌جلسه دستی شعبه ثبت شده بود اما بر اثر اشتباه کاربر شعبه، در سامانه وزارت کشور عدد صفر لحاظ شده بود که موضوع در سامانه وزارت کشور اصلاح و صورتجلسه شد. همچنین در جلسه بازشماری این صندوق، آراء آقای محمدرضا گروسی از ۱۱۷ رای به ۱۱۵ رای تقلیل یافت.

انتهای پیام

کد خبر 18517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =