کد خبر 18666
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۲

پدافند دفاعی سوریه در حالت آماده باش قرار گرفت

پدافند دفاعی سوریه در حالت آماده باش قرار گرفت

منابع نظامی اعلام کردند که ارتش سوریه پدافند دفاعی خود را به حالت آماده باش درآورده است.

به گزارش نمایندگان،  خبرگزاری رویترز بامداد امروز یکشنبه به نقل از منابع نظامی سوری گزارش دادند پافندهای روسی ارتش سوریه در اطراف شهر دمشق و پایگاه‌های نظامی این کشور به حالت آماده باش درآمده‌اند.

از ساعتی پیش رسانه‌ها و سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل ساعتی پیش از شروع عملیات تلافی جویانه ایران علیه این رژیم خبر دادند و مدعی شدند که ایران با پهپاد و موشک‌های کروز به سمت اراضی اشغالی فلسطین عملیات انجام داده است و انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر این پهپادها به حریم هوایی رژیم اسرائیل برسد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای شروع عملیات تلافی‌جویانه علیه رژیم اسرائیل در واکنش به حمله این رژیم به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق را تأیید کرد.

عراق، سپس اردن و رژیم اسرائیل اعلام کردند که حریم هوایی خود را به صورت موقت بسته‌اند. صهیونیست‌ها اعلام کردند که برای اولین باز هیچ هواپیمایی بر فراز فلسطین اشغالی نیستس.

اعلام آمادگی اردن برای کمک به رژیم اسرائیل

خبرگزاری رویترز به نقل از دو منبع امنیتی اردنی گزارش داد که سامانه‌های دفاعی اردن آماده رهگیری پهپادها و موشک‌های ایران است. از سوی دیگر، در پی حمله تلاقی جویانه ایران به فلسطین اشغالی اردن پس از بستن حریم هوایی خود حالت فوق العاده در سراسر این کشور اعلام کرد.

انتهای پیام 

کد خبر 18666

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =