کد خبر 18586
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۴

موسوی در گفتگو با نمایندگان:

پاسخ قاطع و متناسب به جنایت رژیم صهیونیستی مطالبه ملت ایران است

پاسخ قاطع و متناسب به جنایت رژیم صهیونیستی مطالبه ملت ایران است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این اقدام را نقض تمام معاهدات بین المللی خواند و پاسخ متناسب به این اقدام را مطالبه ملت ایران عنوان کرد.

سید نظام الدین موسوی در گفتگو با خبرنگار نمایندگان، با اشاره به حمله هوایی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق گفت: این اقدام جنایتکارانه که منجر به شهادت جمعی از مستشاران نظامی ایران در سوریه از جمله سردار شهید زاهدی شد نقض آشکار کنوانسیون های بین المللی در خصوص مصونیت اماکن دیپلماتیک به شمار می آید.

وی افزود: حمله هوایی به کنسولگری ایران بر خلاف تمامی پروتکل های جهانی، البته از یک منظر نشان دهنده استیصال و درماندگی سران رژیم صهیونیستی در جنگ مستقیم با محور مقاومت در غزه ‌و جنوب لبنان است. آنها احساس میکنند نبرد رویارو را باخته اند و این اقدامات جنایتکارانه و تروریستی نوعی انتقام جویی ناشی از شکست و درماندگی در میدان اصلی جنگ است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت بکارگیری همه ابزارها برای مقابله با این جنایت رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: ما قطعا به تدابیر نیروهای نظامی و امنیتی کشورمان اطمینان داریم و مطمئنیم آنها که با راهبری شجاعانه و مدبرانه جبهه مقاومت، رژیم صهیونیستی را در محاصره ای تاریخی قرار داده و به استیصال کشانده اند، نقشه عملیات مقابله را. به خوبی طراحی خواهند کرد.

موسوی افزود: در عین حال، انتقام خون شهدای عزیز و گرانقدر کنسولگری ایران در دمشق یک مطالبه ملی است و افکار عمومی کشورمان از هر گونه پاسخ قاطع و مقابله متناسب با اقدام جنایتکارانه و تروریستی صهیونیستها حمایت میکند.

انتهای پیام

کد خبر 18586

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =