کد خبر 18738
۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۰

نوش دارو بعد از مرگ سهراب/درخواست از صحرایی برای توجه به وضعیت معیشتی نیروهای خدماتی مدارس

نوش دارو بعد از مرگ سهراب/درخواست از صحرایی برای توجه به وضعیت معیشتی نیروهای خدماتی مدارس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر آموزش و پرورش خواستار انجام برنامه‌ریزی لازم برای رفع مشکلات معیشتی نیروهای خدماتی شاغل در مدارس و ادارات آموزش و پرورش شد.

به گزارش نمایندگان، ‌متن نامه علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر صحرایی

وزیر محترم آموزش و پرورش

سلام علیکم

احتراما همانگونه که مستحضرید نیروهای خدماتی شاغل در مدارس و ادارات آموزش و پرورش انسان‌های خدوم و زحمتکش و بی‌ادعایی بوده ولی متاسفانه حقوق این قشر زحمتکش پایین‌ترین حقوق در بین کلیه کارکنان دولت می‌باشد. این نیروها همزمان مسئولیت ارائه خدمات و پذیرایی از معلمان و دانش‌آموزان، نگهبانی و حفاظت از مدرسه و پشتیبانی تاسیسات آن را بر عهده دارند. غفلت از وضعیت این عزیزان به ویژه وضعیت معیشتی و حقوق دریافتی نه تنها ظلم فاحش به این قشر زحمتکش و بی‌ادعاست، بلکه ضرر و زیان جبران ناپذیری به اموال دولتی را در بر خواهد داشت.

لذا خواهشمند است دستور فرمایید هر چه سریعتر در جهت تکریم و ارج نهادن به زحمات این قشر فداکار و برنامه‌ریزی لازم برای رفع مشکلات معیشتی آنها، اقدامات موثر کارسازی انجام گردد.»

انتهای پیام

کد خبر 18738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =