کد خبر 18885
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹

ایرادات فناوری اجرای رتبه‌بندی معلمان را با مشکل مواجه کرد

ایرادات فناوری اجرای رتبه‌بندی معلمان را با مشکل مواجه کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در مجلس گفت: این طرح در مرحله اجرا با مشکلاتی مواجه شد که به حوزه فناوری مربوط می‌شود و هم اکنون به دنبال برطرف کردن این ایرادات هستیم.

به گزارش نمایندگان، سارا فلاحی در آمل با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در مجلس گفت: این لایحه حدود یازده سال بر زمین مانده بود و در دوره یازدهم مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه وزیر سابق آموزش‌وپرورش و نمایندگان مجلس روی این طرح تاثیرگذار بودند، افزود: البته در اجرای طرح مشکلاتی وجود دارد که به وجود ایراداتی در حوزه فناوری برمی‌گردد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم عنوان کرد: حدود 900 هزار معلم باید تبدیل وضعیت می‌شدند، اما با 400 یا 500 کاربر نمی‌شد این کار را انجام داد و این باعث ایراداتی در حوزه فناوری شد.

فلاحی با بیان اینکه هم‌اکنون به دنبال برطرف کردن چالش‌ها و ایرادات در حوزه فناوری هستیم، تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریع‌تر به نتیجه برسیم تا معلمان ما در حوزه رتبه‌بندی با مشکلی مواجه نشوند.

وی ادامه داد: برخی از این معلمان نسبت به جایگاه رتبه‌ها معترض بودند و آن رتبه‌ای که شایسته‌شان بوده در اجرای طرح لحاظ نشده بود.

نماینده مردم ایلام با بیان اینکه حتی در مورد بازنشستگان 1400 و 1401 تلاش شد تا در فهرست اجرای احکام قرار بگیرند، گفت: امیدواریم دیگر در اجرای طرح رتبه‌بندی با مشکلی مواجه نشویم، زیرا با توجه به اینکه کار بزرگی بود باید درست انجام می‌شد، اما متاسفانه در اجرا شدن آن خلاءهای بسیاری وجود داشت.

انتهای پیام

کد خبر 18885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =