کد خبر 19025
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰

دلخوش:

توجه به بیمه تکمیلی فرهنگیان و بازنشستگان الزامی است

توجه به بیمه تکمیلی فرهنگیان و بازنشستگان الزامی است

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما دوست داریم که دولت در امورات خود موفق شود و از همکاری دولت با مجلس یازدهم تشکر می‌کنیم.

به گزارش نمایندگان، سید کاظم دلخوش اباتری در نطق میان دستور خود در جریان جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس، بیان کرد: من لازم می‌دانم در آخرین نطق این دوره از همکاران خوبم در مجلس شورای اسلامی تشکر کنم. اعم از نمایندگان، کارکنان عزیز و زحمتکش مجلس اعم از اداری و بخش های مختلف که زحمت کشیدند، حفاظت و حراست و سایر عزیزانی که در مجلس شورای اسلامی و زیرمجموعه تلاش کردند و تلاش می کنند، تشکر و قدردانی می کنم. از عزیزان دولت که همکاری کردند و در این مدتی در خدمتشان بودیم، تشکر می کنم. 

وی در ادامه اظهار کرد: ما دوست داریم که دولت موفق باشد ولی در برخی مواقع اعتقاد داریم که برخی تغییرات به درستی صورت نمی گیرد یا اینکه اگر انجام می شود به درستی انجام نمی شود. آقای حسینی معاون پارلمانی از اختیارات شما بود و تغییر دادید ولی ایشان فردی بااخلاق و محترم بود و با همه نمایندگان تعامل داشت. ضمن تبریک به آقای حسینی پور معاون پارلمانی جدید لازم است رییس جمهور  در برخی از بخش های اقتصادی کشور تجدید نظر کنند. 

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش سوزی امامزاده ابراهیم شفت، تصریح کرد: در این اتفاق ۱۳۰ خانه مردم و محرومین در ییلاق شفت در منطقه امامزاده ابراهیم که مردم کشور برای زیارت به آن مکان مقدس می روند، اخیرا سوخت. استان گیلان ۹ ماه بارندگی و ۳ ماه چکه دارد. مردم در سیل و سرما زندگی می کنند و هیچ امکاناتی ندارند. 

وی در ادامه تاکید کرد: من از وزارت اقتصاد و بیمه مرکزی درخواست دارم که مشکل بیمه این عزیزان را حل کنند و از بنیاد مسکن تقاضا دارم که مشکلات را حل کنند. از رییس جمهور تقاضا دارم که دستور ویژه دهند تا تیم های ویژه کمک های لازم را  انجام دهند تا مردم از این وضعیت نجات پیدا کنند. 

وی افزود: توجه به بیمه تکمیلی فرهنگیان و بازنشستگان الزامی است. خدمات به این عزیزان ارائه نمی شود. من تقاضا دارم به این بخش توجه شود. کارانه پرستاران معوقه دارد. قیمت کود و سم اخیرا افزایش یافته و برای کشاورزان مشکل ایجاد کرده است. تقاضا دارم که به مشکلات اقتصادی و روزه مره مردم توجه شود.  مقام معظم رهبری فرمودند که سال جهش تولید با مشارکت مردم و چندین سال است که این مورد را تکرار می کنند. 

وی در پایان بیان کرد: این تکرار برای این است که ما حواسمان جمع باشد ولی تولیدکنندگان دچار مشکلات اساسی هستند. 

انتهای پیام

کد خبر 19025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =