کد خبر 19296
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۰

جباری:

مشارکت مردم در انتخابات پیش رو بسیار بالاتر از انتخابات قبلی خواهد بود

مشارکت مردم در انتخابات پیش رو بسیار بالاتر از انتخابات قبلی خواهد بود

نماینده مردم بندر لنگه، بستک، پارسیان و کیش در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که تمام جریان‌های سیاسی در رقابت‌های انتخاباتی کاندیدا دارند و تقریبا همه جریانات فعال شده‌اند پیش‌بینی بنده این است که مشارکت مردم در انتخابات پیش رو بسیار بالاتر از انتخابات قبلی باشد.

به گزارش نمایندگان، احمد جباری با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: همه زمینه ها و بسترها برای مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات ریاست جمهوری فراهم شده است. پس از ثبت نام‌ اولیه نامزدها و رسیدگی به صلاحیت ها در شورای نگهبان، امروز با اعلام‌ نتایج کاندیداهای تایید صلاحیت شده می توان گفت که همه جریان های سیاسی در انتخابات کاندیدا دارند و همه جریان ها فعال شده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه عرصه برای رقابت کاندیداهای جریان های مختلف سیاسی فراهم شده است، اظهار کرد: لازم است که کاندیداها با رعایت اخلاق به رقابت با یکدیگر بپردازند. کاندیداها باید در ابعاد مختلف برنامه داشته باشند و در بازه زمانی موجود نسبت به تبیین برنامه های خود در حوزه سیاست خارجی، معیشت مردم به ویژه حوزه مسکن و اشتغال، اقتصاد کلان و فرهنگ برای مردم اقدام کنند.

نماینده مردم بندر لنگه، بستک، پارسیان و کیش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده پیش بینی می کنم با توجه به شرایط موجود مشارکت مردم در انتخابات پیش رو خیلی بالاتر از انتخابات گذشته باشد. این مردم‌ هستند که با حضور در پای صندوق های رای برای آینده کشور تصمیم‌گیری خواهند کرد.

جباری در پایان تاکید کرد: کاندیداها باید از فرصت به وجود آمده به نحو احسن استفاده کرده و نسبت به تبیین برنامه های خود برای مردم در این مدت اقدام کنند.

انتهای پیام

کد خبر 19296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =