کد خبر 19390
۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۳

محمد بیگی :

کاندیداهای جریان انقلاب اجماع کنند

کاندیداهای جریان انقلاب اجماع کنند

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی با دعوت مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: ما امروز نیازمند حضور اساسی کاندیداهای جریان انقلاب هستیم لذا انتظار می‌رود کاندیداهای جریان انقلاب اجماع کنند.

به گزارش نمایندگان،  فاطمه محمدبیگی در جلسه علنی امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: امروز مهم‌ترین فرآیند کشور یعنی چهاردهمین انتخابات دوره ریاست جمهوری در حال برگزاری است؛ این انتخابات به عزم و اراده جدی برای خلق حماسه‌ای نو توسط مردم جهت برداشتن گامی مستحکم‌تر در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب و تمدن سازی نوین اسلامی و خدمت به آحاد ملت ایران و کمک به جبهه محور مقاومت نیاز دارد.

وی ادامه داد: در این برهه حساس که چشم جهانیان به ایران دوخته شده، از آحاد ملت برای مشارکت حداکثری و برگزاری انتخابات پر نشاط، اخلاق مدارانه در فضایی آکنده از همدلی و همبستگی دعوت می‌کنیم؛ ما گروهی از زنان پیشران انقلاب اسلامی انتظار داریم برای پاسداشت یاد شهدای خدمت و تداوم دولت ۳۳ ماهه شهید رئیسی، تمامی کاندیداها با وفاق و همدلی عمل کنند.

محمدبیگی افزود: کاندیداهای جریان انقلاب اسلامی باید اجماع کنند و در صورت عدم اجماع این خطر وجود دارد که ریل مستحکمی که توسط جریان انقلاب گذاشته شده و دولت قوی شهید رئیسی بنا کرده رو به اضمحلال و تضعیف رود. نباید اجازه داد جریان‌های نفوذ نفاق و تفرقه بین کاندیدهای انقلابی تفرقه ایجاد کند؛ ما امروز نیازمند حضور اساسی کاندیداهای جریان انقلاب هستیم.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود کاندیداها برنامه روشن و شفاف خود را در موضوعات مهمی مانند زن، خانواده، جمعیت و حضور اجتماعی بانوان و همچنین مسائل اقتصادی کلان و معیشتی مردم بیان و راهکار ارائه کنند.

انتهای پیام

کد خبر 19390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =