کد خبر 19318
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲

نخعی راد:

آزادی حمید نوری دستاورد سیاست‌های اقتدارگرایانه دولت سیزدهم بود

 آزادی حمید نوری دستاورد سیاست‌های اقتدارگرایانه دولت سیزدهم بود

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست اقتدارگرایانه دولت سیزدهم و تلاش‌های شهید امیرعبداللهیان سبب شد تا هدف منافقین با شکست مواجه شود و شاهد بازگشت آقای نوری به کشور باشیم.

به گزارش نمایندگان، علی اصغر نخعی راد، با اشاره به آزادی حمید نوری و بازگشت وی به کشور، بیان کرد: قطعا سیاست های دولت شهید رئیسی و زحمات شهید امیر عبداللهیان که سیاست های اقتدارگرایانه بود در آزادسازی آقای حمید نوری موثر واقع شد. از سوی دیگر پاسخی که جمهوری اسلامی ایران با عملیات وعده صادق به رژیم صهیونیستی داد منجر شد تا جایگاه ایران در عرصه بین المللی ارتقا یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه در دولت سیزدهم قدرت منطقه ای و فرامنطقه ای کشور ارتقا پیدا کرد، اظهار کرد: با استفاده از این ظرفیت جمهوری اسلامی و اقتداری که کشور به دست آورد، کسی که دشمنان تصور می‌کردند برای همیشه می‌توانند او را در زندان نگه دارند و منافقین کوردل به هدف خود برسند، آزاد شد.

نخعی راد تاکید کرد: هدف دشمنان با شکست مواجه شد. تصور نمی‌کردند که به این سادگی و به این راحتی آقای نوری آزاد شده و به کشور خود بازگردد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم باید ببینند زمانی که ما بر اساس مقاومت عمل می کنیم، دستاوردهای کشور بسیار بیشتر است از زمانی که سیاست خارجی ما سیاست مقاومت نباشد. این آزادی دستاورد سیاست اقتدارگرایانه دولت سیزدهم در عرصه بین المللی بوده و لازم است تا این موضوع برای مردم تبیین شود و این سیاست اقتدار گرایانه باید ادامه یابد.

انتهای پیام

کد خبر 19318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =