کد خبر 5926
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳

موسوی مطرح کرد

توسعه متوازن در کشور با اصلاح جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور

توسعه متوازن در کشور با اصلاح جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور

رئیس فراکسیون مناطق محروم در مجلس گفت: در فراکسیون مناطق محروم در اصلاح جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور به صورت بسیار دقیق وارد جزییات خواهیم شد تا ردیف های این جداول بررسی شده و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

به گزارش نمایندگان ما، ‌سید علی موسوی نماینده مردم ملکان و رئیس فراکسیون مناطق محروم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موافقت مجلس با دوفوریت طرح اصلاح جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور گفت: در حوزه محرومیت زدایی و مناطق محروم، تصمیم خوبی در مجلس اتخاذ شد که با اصلاح جداول، توسعه متوازن صورت خواهد گرفت؛ بنابراین نمایندگان مجلس یازدهم نشان دادند که دغدغه محرومیت زدایی دارند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با اصلاح در جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور می توان گفت که مبالغ اختصاص داده شده به استان علی السویه در حوزه های انتخابیه توزیع شود تا همه از آن منتفع شوند. بنابراین می توان گفت که توسعه متوازن شکل گرفته است که این طرح در همین راستا قدم برداشته است.

وی افزود: موافقان این طرح در صحن علنی نظرات خود را به دقت بیان کردند اما نکته مهم این است که ما در مجلس باید امکانات را به شکل برابر تقسیم و توزیع کنیم البته اولویت باید مناطق محروم باشد.

نماینده مردم ملکان در مجلس بیان کرد: ما در فراکسیون مناطق محروم در اصلاح جدول محرومیت زدایی قانون بودجه ۱۴۰۱ کل کشور به صورت بسیار دقیق وارد جزییات خواهیم شد؛ چراکه این فراکسیون در تصویب این طرح، نقش بسیار پر رنگی داشت.

رئیس فراکسیون مناطق محروم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جلسات فراکسیون مناطق محروم را از روز جاری به صورت دعوت از ۲۰ نفر از اعضای فراکسیون برگزار خواهیم کرد تا ردیف های این جداول بررسی شده و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام

کد خبر 5926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =