کد خبر 6003
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰

مقصودی:

فرودستان روز به روز بی پناه تر و تهیدست تر می شوند

فرودستان روز به روز بی پناه تر و تهیدست تر می شوند

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: فرادستان روز به روز محافظه کار تر می شوند و پشت سنت و دین و شعارهای انقلابی قرار می گیرند و فرودستان بی پناه تر و تهیدست تر می شوند.

 به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ابتدا تاثر و تاسف خود را بابت رحلت بزرگمرد اخلاق و عرفان استاد فاطمی نیا که ضایعه ای سخت برای جامعه اسلامی است، ابراز می دارم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم افزود: به دولت بابت عدم هماهنگی استانداران و فرماندارانش با نمایندگان مردم تذکر می دهم، چرا که متاسفانه علی رغم حمایت همه جانبه مجلس از دولت سیزدهم، هیچ هماهنگی میان استانداران و فرمانداران با نمایندگان مردم در برخی از مناطق وجود ندارد، حتی متاسفانه در برخی موارد به مدیران گفته شده خلاف نظر نمایندگان عمل کنند،  در حالی که این مردم ولی نعمتان نظام الهی هستند و ما نمایندگان پل ارتباطی میان مردم با نظام و دولت هستیم.  

وی با بیان اینکه رتبه بندی معلمان زحمتکش جامعه تمام و کمال اجرایی شود، ادامه داد: صرفاً در این شرایط این قشر تاثیرگذار می تواند با انگیزه بیشتر خدمت کند.

این نماینده مجلس درباره وضعیت معیشتی مردم گفت: جامعه به دو گروه دارا و ندار، فرادستان و فرودستان تقسیم شده و طبقه متوسط جامعه از حال از بین رفتن به دلیل تورم و گرانی است. طبقه متوسطی که فرهنگ ساز بوده، مسافرت می رود، کتاب می خواند و می آموزد، اما بین این دو گروه در حال پرس شدن است. فرادستان روز به روز محافظه کار تر می شوند و پشت سنت و دین و شعارهای انقلابی قرار می گیرند و فرودستان بی پناه تر و تهیدست تر می شوند.

انتهای پیام

کد خبر 6003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =