کد خبر 6109
۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴

خدابخشی:

نواقص موجود در اجرای طرح هدفمندی که موجب نارضایتی مردم شده برطرف شود

نواقص موجود در اجرای طرح هدفمندی که موجب نارضایتی مردم شده برطرف شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور خواستار به روز رسانی سامانه وزارت رفاه جهت بارگذاری مدارک و مستندات معترضان به طرح هدفمندی یارانه ها شد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما،محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، یکم خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر از اقدامات وی، گفت: ماشین آلات راهداری علیرغم سپری شدن ماه سوم فصل عمرانی هنوز اورهال نشده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو با انتقاد از سوءمدیریت آبفای شرکت لرستان که خسارات زیادی زده است، گفت: پروژه آبرسانی به روستای زیان دیده از قمرود بعد از گذشت ۴ سال حتی یک روستا را آبرسانی نکرده و فاضلاب الیگودرز با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و چمن سلطان و گندمیه هنوز تعیین تکلیف نشده است.

وی ادامه داد: مطالعات ماده ۲۳ طرح ییلاق و قشلاق و لیروک به سازمان برنامه و بودجه ارائه شود، همچنین فرآیند انتخاب سرمایه گذار طرح تلمبه ذخیره ای سد رودبار لرستان هرچه سریع تر نهایی شود.

خدابخشی در تذکری به وزیر جهاد، اظهار داشت: قول های داده شده درباره اجرای طرح های آبخیزداری شهرستان الیگودرز اجرایی نشده، همچنین جاده حرم به حرم علیرغم داشتن مجوز ماده ۲۳ و ردیف ملی در بودجه سنواتی با کارشکنی منابع طبیعی روبه رو شده که از دیوان محاسبات می خواهم برای تحقق اهداف قانونگذار، ورود کند.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در ادامه خطاب به رئیس جمهور، یادآور شد: نواقص موجود در اجرای طرح هدفمندی که موجب نارضایتی مردم شده باید برطرف شود و نظارت بیشتری بر بازار کالاهای اساسی صورت گیرد، همچنین سامانه وزارت رفاه امکان بارگذاری مدارک و مستندات معترضان به طرح را ندارد و این سامانه باید به روزرسانی شود.

وی در ادامه خطاب به وزیر آموزش و پرورش نیز خواستار اجرای سریع طرح رتبه بندی معلمان شد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به رئیس بنیاد شهید و وزیر آموزش و پرورش نیز خواستار تسریع در اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان لرستان شد.

انتهای پیام

کد خبر 6109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =