کد خبر 6278
۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶

الهیان:

رئیس دولت شخصاً واقعیت‌های مناطق جنوبی تهران را مشاهده و تصمیم‌گیری کند

رئیس دولت شخصاً واقعیت‌های مناطق جنوبی تهران را مشاهده و تصمیم‌گیری کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: من از رئیس‌جمهور خواستم که مانند حضور در سفرهای استانی، شخصاً در مناطق محروم استان تهران حضور پیدا یابند؛ تصمیم‌گیری پشت درب‌های بسته معمولاً تصمیماتی اشتباه است. فارغ از گزارش‌های به‌ظاهر خوبی که به رئیس دولت داده می‌شود، شخصاً واقعیت‌های مناطق جنوبی تهران را مشاهده و تصمیم‌گیری کنند.

به گزارش نمایندگان ما، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره سخنان خود در جلسه شورای اداری تهران پیرامون طرح موضوعات و مشکلات شهروندان تهرانی بیان کرد: بنده در این جلسه به آیت‌الله رئیسی گفتم که "ما نمایندگان شرمنده مردم هستیم و از شما می‌خواهیم که در قالب  نشست‌ها و پشت درب‌های بسته تصمیم‌گیری نکنید. "

وی افزود: من از رئیس‌جمهور خواستم که مانند حضور در سفرهای استانی، شخصاً در مناطق محروم استان تهران حضور پیدا یابند؛ تصمیم‌گیری پشت درب‌های بسته معمولاً تصمیماتی اشتباه است. فارغ از گزارش‌های به‌ظاهر خوبی که به رئیس دولت داده می‌شود، شخصاً واقعیت‌های مناطق جنوبی تهران را مشاهده و تصمیم‌گیری کنند؛ مشکلات مردم تهرانسر، محله‌های آسیب‌زا در شهرک علایین و ارغوان در شهر ری، روستای مرتضی‌گرد و محمودآباد و غیره را شخصاً از نزدیک ببینند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه استان تهران به‌روایت وزارت اقتصاد محروم‌ترین استان کشور است، به ادامه سخنان خود در این جلسه اشاره کرد و گفت: سرریز فقر، محرومیت و نابودی کشاورزی در کل کشور در هشت سال دولت روحانی به حاشیه شهر تهران سرازیر شده است و از رئیس‌جمهور خواستم که  گزارشی از شهرستان بهارستان بگیرند.

الهیان عنوان کرد: من دو سال است که پیگیر سند املاک مردم صبور تهرانسر هستم ولی متأسفانه مدیران غیرانقلابی باقی‌مانده از دولت روحانی پاسخگوی مردم نیستند. نیاز است که هرچه سریع‌تر مدیران انقلابی در رأس امور قرار بگیرند تا مردم طعم شیرین خدمت را در دولت مردمی آقای رئیسی بچشند.

وی در پایان اظهار داشت: ازآن‌جایی که همه ما شرمنده مردم هستیم، ضرورت دارد رئیس‌جمهور از وضعیت مردم به‌صورت میدانی مطلع شوند و تصمیم بگیرند.

انتهای پیام

کد خبر 6278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =