کد خبر 6627
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱

بذرپاش:

مرکز نوآوری و خلاق در دیوان محاسبات راه اندازی می‌شود

مرکز نوآوری و خلاق در دیوان محاسبات راه اندازی می‌شود

رئیس کل دیوان محاسبات کشور در نشستی با نمایندگان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های کشور از راه اندازی قریب الوقوع "مرکز نوآوری و خلاق" در دیوان محاسبات کشور خبر داد.

به گزارش نمایندگان ما، مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور در نشستی با نمایندگان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های کشور از راه اندازی قریب الوقوع "مرکز نوآوری و خلاق" در دیوان محاسبات کشور خبر داد.
وی با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر هرچه هوشمندترشدن دستگاه‌های مختلف جهت افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت تمام شده خدمات، به کارگیری ظرفیت‌های نخبگانی و خبرگانی در حل مسائل و تنظیم‌گری و نظارت نوآورانه را از بایدهای حکمرانی جدید دانست.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اشاره به الزامات هوشمندسازی نظارت و توسعه سرمایه انسانی در راستای تحول در فناوری‌های نظارتی، اعلام کرد: با راه اندازی مرکز نوآوری و خلاق، شرکت‌های دانش بنیان در حوزه فناوری حکمرانی (Gov.tech) و فناوری تنظیم گری (Reg.tech) در این نهاد نظارتی حضور موثر و پررنگی خواهند داشت.

مرکز نوآوری و خلاق در دیوان محاسبات راه اندازی می‌شود

لازم به ذکر است این مرکز با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف تحقق شعار "دیوان فناورانه مردم پایه" به زودی در دیوان محاسبات کشور راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام

کد خبر 6627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =