کد خبر 6855
۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷

رشیدی کوچی:

وزیر صمت قبل از استیضاح آیین نامه واردات خودرو را تنظیم کند

 وزیر صمت قبل از استیضاح آیین نامه واردات خودرو را تنظیم کند

نماینده مردم مرودشت در مجلس ضمن انتقاد از عدم تنظیم آیین نامه واردات خودرو از سوی وزارت صمت گفت: از وزیر صمت می خواهم قبل از استیضاح این آیین نامه را تنظیم کند تا ترتیب اثر در نگاه نمایندگان نسبت به استیضاح ایشان داده شود.

 به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه یک تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر صمت گفت: آیا نوشتن یک آیین نامه واردات خودرو باید بیش از ۲ ماه طول بکشد؟ نمی بینید مردم از جانب خودروسازان تحت فشار هستند؟

نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس یازدهم ادامه داد: ما اگر انتقادی را بیان می کنیم از سر دلسوزی است، بیش از دو ماه گذشته ولی آیین نامه واردات خودرو تنظیم نشده است. صحبت های ما ناظر بر عملکرد تشخیص مصلحت و هیات نظارت نبوده است، وقتی از مافیای خودرو صحبت می شود، منظور سیستم های پیچیده ای است که اجازه نمی دهند صنعت خودروسازی به سمت و سویی برود که برای مردم رفاه ایجاد کند.

وی افزود: از وزیر صمت می خواهم قبل از استیضاح این آیین نامه را تنظیم کند تا ترتیب اثر در نگاه نمایندگان نسبت به استیضاح ایشان داده شود.

انتهای پیام

کد خبر 6855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =