کد خبر 7511
۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵

آغاز نشست علنی ۲ مرداد ماه مجلس/ بررسی موافقتنامه تشکیل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا در دستور

آغاز نشست علنی ۲ مرداد ماه مجلس/ بررسی موافقتنامه تشکیل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا در دستور

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به بررسی تقاضای یک فوریت در مورد لایحه پروتکل(تمدید) موافقتنامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و دولت های عضو می پردازند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه ۲ مرداد ماه) به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت ۸ و ۱۳ دقیقه و با حضور ۱۹۸ نفر از نمایندگان آغاز شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی دستور نشست امروز را به شرح ذیل قرائت کرد:

ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسوین امور داخلی کشور در مجلس در مورد: طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی-تخصصی

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد طرح دو فوریتی اصلاح جدول ۴-۲۴ محرومیت زدایی(جداول منافع و مصارف تبصره ۱۴) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس در مورد لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها ۱۹۷۳.

گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و مجمع مجالس آسیایی در رابطه با حقوق، مزایا و مصونیت های دبیرخانه دائمی مجمع مجالس آسیایی.

گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی در مورد کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی.

گزارش کمیسیون عمران مجلس در مورد طرح اصلاح قانون حمایت از بهسازی و نوسازی بافت های فسوده پیرامون حرم مطرح حضرت امام رضا(ع) و حرم مطهر حضرت معصومه(س) که با اولویت در دستور کار قرار گرفته است.

گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰.

گزارش کمیسیون آموزش مجلس مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی.

بررسی تقاضای دو فوریت در مورد طرح ایجاد مدیریت متمرکز جهت تأمین ماشین آلاد و امکانات لجستیک در حوادث غیرمترقبه.

بررسی تقاضای یک فوریت در مورد لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عراق به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیت های بر درآمد سرمایه.

بررسی تقاضای یک فوریت در مورد لایحه پروتکل(تمدید) موافقتنامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و دولت های عضو.

انتهای پیام

کد خبر 7511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =