کد خبر 7635
۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴

محمدصالحی:

دولت باید از امروز برای مراسمات محرم برنامه ریزی کند

دولت باید از امروز برای مراسمات محرم برنامه ریزی کند

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: متاسفانه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت شده اند و در آستانه موج جدید این بیماری باید توجه به پروتکل ها به ویژه استفاده از ماسک در جامعه احیا شود.

به گزارش نمایندگان ما، حسین محمدصالحی عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در شرایط فعلی کرونا بیان کرد: متاسفانه بعد از آخرین موج کرونایی که پشت سر گذاشتیم مردم مقداری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت شدند و رعایت پروتکل ها در سطح جامعه کم رنگ شده است به طوری که موج جدید بیماری در سطح جامعه در حال اوج گرفتن است.

دولت باید از امروز برای مراسمات محرم برنامه ریزی کند

نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: ضرورت دارد همانند گذشته مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی اهمیت دهند و استفاده از ماسک را در اماکن عمومی با جدیت دنبال کنند. از سوی دیگر باید دولت و مجموعه های مختلف از همین امروز برای ماه محرم برنامه ریزی انجام دهند. رعایت فاصله گذاری اجتماعی و کم کردن اجتماعات در فضاهای بسته صورت گیرد. با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه می توان با کم ترین هزینه این موج را نیز پشت سر گذاشت.

محمدصالحی با بیان اینکه در ماه محرم پخش نذورات در سطح جامعه رواج دارد و لذا استفاده از ظروف یکبار مصرف و رعایت فاصله گذاری در توزیع از مسائل حائز اهمیت است، تصریح کرد: از سوی دیگر لازم است که در فضاهای باز مراسمات ایام محرم برگزار شود و این پروتکل ها باید همانند سال های گذشته به هیئت ها و مجموعه های فرهنگی ابلاغ شود.

نماینده فریدن و فریدونشهر در مجلس گفت: حوزه انتخابیه بنده چهار شهرستان دارد که دو شهرستان اکنون در وضعیت نارنجی بوده و یک شهرستان در وضعیت زرد و دیگری نیز در وضعیت آبی است، با توجه به شرایط رعایت پروتکل ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

انتهای پیام

کد خبر 7635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =