کد خبر 7789
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۵

لطفی مطرح کرد

ارائه گزارش معاون اجتماعی وزیر کشور درباره اعتبارات تخصیص یافته به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

ارائه گزارش معاون اجتماعی وزیر کشور درباره اعتبارات تخصیص یافته به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش معاون اجتماعی وزیر کشور در رابطه با اعتبارات تخصیص یافته در سال گذشته برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی خبر داد.

به گزارش نمایندگان ما، حسن لطفی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) این کمیسیون  بیان کرد: آنچه که در دستورکار امروز کمیسیون اجتماعی قرار داشت طرحی در خصوص استفساریه ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی بود که به دلیل تعارض آرایی که وجود داشت به کمیته تخصصی ارجاع شد تا کار آن را انجام دهد و بعد در صحن کمیسیون مطرح شود.

وی افزود: موضوع بعدی گزارش عباسی معاون اجتماعی وزیر کشور بود که در رابطه با اعتباراتی که در سال گذشته به آسیب های اجتماعی اختصاص یا تخصیص یافته بود گزارشی ارائه کردند، چراکه سال گذشته ۵۰۰۰ میلیارد تومان به معاونت اجتماعی وزارت کشور بابت پیشگیری از آسیب های اجتماعی تخصیص داده شده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه گفت: عباسی امروز مساله ای را عنوان کردند که خوشبختانه در معاونت اجتماعی سازماندهی شده و دبیرخانه ای را برای نظارت بر  دستگاه های اجرایی تشکیل دادند که در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی کار می کنند. همچنین عباسی بنا بر اظهار خودشان، دبیر این مجموعه و معاونت  هستند، یعنی عملا هم بر دستگاه های اجرایی که در حوزه آسیب های اجتماعی کار می کنند نظارت دارند و هم اینکه برنامه شان را تدوین می کنند.

نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم بیان کرد: معاون اجتماعی وزیر کشور گفتند که یک گام رو به جلویی دارند و امیدواریم که این امر تداوم داشته باشد و بودجه ای که در حوزه آسیب های اجتماعی به این معاونت تخصیص داده می شود به دستگاه های اجرایی مثبت ارزیابی شود.

انتهای پیام

کد خبر 7789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =