کد خبر 7954
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷

قادری در گفتگو با نمایندگان ما خبر داد

عزم وزارت اقتصاد برای تخصیص سهام عدالت به جاماندگان 

عزم وزارت اقتصاد برای تخصیص سهام عدالت به جاماندگان 

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: وزارت اقتصاد به صورت جدی پیگیر است تا به زودی مشکل جاماندگان سهام عدالت با اولویت افراد کم درآمد جامعه حل شود و به آنان سهام داده شود.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری نمایندگان ما، درباره آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت، اظهار داشت: دولت مکلف است هر چه سریع‌تر جاماندگان سهام عدالت را شناسایی کند و حق آنان را بدهد.  

وی بیان کرد: وزارت اقتصاد میزان سهمی را برای جاماندگان سهام عدالت پیشنهاد داده است که این پیشنهادات باید در هیئت دولت بررسی و تصویب شود.  

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سپس مصوبه دولت باید در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی مطرح شود و در نهایت و پس از تصویب در آنجا، به جاماندگان سهام عدالت، سهام پرداخت خواهد شد.  

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ما پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دادیم و مطابق با بررسی‌های انجام شده، وزارت اقتصاد به صورت جدی پیگیر است تا به زودی مشکل جاماندگان سهام عدالت با اولویت افراد کم درآمد جامعه حل شود و به آنان سهام داده شود.

انتهای پیام

کد خبر 7954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =