کد خبر 7969
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳

امیرآبادی:

صنعت ساختمان موتور محرکه صنعتی و اقتصادی کشور است

صنعت ساختمان موتور محرکه صنعتی و اقتصادی کشور است

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: صنعت ساختمان موتور محرکه صنعتی و اقتصادی کشور است و حرکت این صنعت موجب حرکت بسیاری از صنایع و ایجاد اشتغال بسیار چشمگیری می‌شود.

به گزارش نمایندگان ما، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، گفت: صنعت ساختمان موتور محرکه صنعتی و اقتصادی کشور است و حرکت این صنعت موجب حرکت بسیاری از صنایع و ایجاد اشتغال بسیار چشمگیری می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: صنعت ساختمان از نیروی انسانی تا حوزه معدن کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خوشبختانه دولت سیزدهم به این مسئله واقف است. متاسفانه در دولت قبل عنایت ویژه‌ای به این بخش وجود نداشت و دولت سیزدهم در اقدامی انقلابی طرح ساخت ۴ میلیون مسکن در ۴ سال را مطرح کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بر اساس قانون جهش مسکن که مصوبه مجلس شورای اسلامی است و کار در حال پیش رفت است، البته بخشی از امور باید بیش از گذشته پیش برود. در این راستا بانک‌ها نیز باید به دولت کمک کنند.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم قوانین بسیار خوبی را در زمینه‌های مختلف تدوین کرده است که قانون جهش مسکن یکی از این قوانین است، ادامه داد: امیدواریم دولت از فضای به وجود آمده نهایت استفاده را ببرد و موجب تحولی بی‌سابقه در حوزه مسکن شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت به ساخت ۴میلیون مسکن اهتمام دارد و می‌تواند صنعت ساختمان را البته با استفاده از فعالان این حوزه در کشور به حرکت درآورد.

لازم به ذکر است بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان امروز (جمعه) با حضور احمد امیرآبادی‌ فراهانی و تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مخبر معاون اول رئیس جمهور، جمعی از فعالان و مسولان داخلی و خارجی از جمله رییس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق، شیخ مصطفی عبدالرحمن و ۸۶۰ شرکت داخلی و خارجی افتتاح شد.

انتهای پیام

کد خبر 7969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =