کد خبر 19022
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱

امیرآبادی :

دولت بدون توجه به تخریب‌ها در حال خدمت به مردم است

دولت بدون توجه به تخریب‌ها در حال خدمت به مردم است

نماینده قم در مجلس با بیان اینکه دولت بدون توجه به حاشیه‌ها و تخریب‌های مخالفان داخلی و معاندان خارجی در حال خدمت به مردم است گفت: کارشکنی‌ها برای توقف خدمات نتوانسته دولت را از کارهای زیربنایی به خصوص در امور اقتصادی باز دارد.

به گزارش نمایندگان،  احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود گفت: طی سال‌های اخیر بارها رژیم منحوس صهیونیستی دست به ترور کور دانشمندان و مقامات نظامی کشورمان زده که هر بار با صبر راهبردی جمهوری اسلامی روبرو شد منتها این بار بعد از حمله به کنسولگری کشورمان و شهادت برخی سربازان جان بر کف ایران اسلامی با پاسخ کوبنده و سیلی محکم و فراموش نشدنی رزمندگان سپاه اسلام مواجه شد؛ این عملیات شکوهمند، همان وعده صادقی بود که بارها مقام معظم رهبری نوید آن را داده بودند.

وی ادامه داد: اوج‌گیری جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در نوار غزه تا جایی پیش رفت که صدای فریاد و اعتراض دانشجویان عدالت‌خواه اروپایی و آمریکایی را نیز به دنبال داشت؛ اکنون با مشاهده کشتار ده‌ها هزار زن و کودک در غزه هیچ انسان آزاده‌ای نمی‌تواند سکوت اختیار کند.

امیرآبادی فراهانی در ادامه بیان کرد: این روزها علی‌رغم تمام تبلیغات منفی برخی از مخالفان مبنی بر عدم توجه دولت به مشکلات اقتصادی مردم، دولت مردمی بدون توجه به حاشیه‌ها و تخریب‌های مخالفان داخلی و معاندان خارجی در حال خدمت به مردم است. در همین زمینه حتی برخی کارشکنی‌ها نیز برای توقف خدمت‌ها نتوانسته دولت را از کارهای زیربنایی به خصوص در امور اقتصادی باز دارد.

امیدوارم هرچه سریعتر آثار خدمات دولت بر سر سفره‌های مردم نمایان شود

وی ابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر آثار خدمات دولت بر سر سفره‌های مردم نمایان شود؛ البته اصلاحات ضروری در اقتصاد که برای یک دهه به تعویق افتاده بود به لطف خداوند و با تلاش شبانه روزی مسئولان در دولت مردمی و همراهی مجلس شورای اسلامی به سرانجام خواهد رسید و این نوید بخش آینده ای روشن و کاهش مشکلات معیشتی مردم در آینده نزدیک خواهد بود.

امیرآبادی با بیان اینکه ترفند دشمنان انجام عملیات روانی با سوءاستفاده از مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است، افزود: اگر دیروز اماکن حیاتی و حساس هدف بمباران و موشک دشمنان بود، امروز به دلیل ناتوانی محض، امید مردم به ویژه جوانان آماج بمباران تبلیغاتی و رسانه‌ای ناعادلانه امپراطوری رسانه‌ای قرار گرفته است. به همین دلیل است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کردند، امروز نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد، پرورش نهال امید و راندن ترس و ناامیدی از خود و دیگران است.

این نماینده مجلس خطاب به منتخبان دور دوازدهم گفت: منتخبان مجلس دوازدهم شعار سال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» را با محوریت پشتیبانی از طرح های دولت مردمی، در فرایند وظایف ذاتی خود مدنظر قرار دهند.

رئیس فراکسیون ایثارگران با اشاره به عملکرد این فراکسیون در مجلس یازدهم گفت: کارهای مهمی همچون قانون تبدیل وضعیت ایثارگری تصویب شد و این قانون با حمایت ارکان مختلف دولت برای حدود ۲۰۰ هزار نفر اجرایی شد.

اموال خود و خانواده‌ام را طبق قانون در هر دوره نمایندگی به قوه قضاییه اعلام کردم

امیرآبادی فراهانی با اشاره به عملکردش در ۱۶ سال نمایندگی مجلس گفت: در این مدت سعی و تلاشم بر این بوده که همواره ضمن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، از حقوق شما دفاع کرده و در خدمت مردم عزیز باشم و در این مسیر ضمن مبارزه با فساد، هیچگاه در قانون‌گذاری و نظارت، عامل رانت برای خود، طرفداران و نزدیکانم نبوده‌ام. در همین راستا اموال خود و خانواده‌ام را طبق قانون در هر دوره نمایندگی به قوه قضاییه اعلام کرده‌ و در پایان این دوره نیز اعلام خواهم کرد که دستگاه محترم قضایی می‌تواند طبق قانون اجرای اصل ۴۹ قانون اساسی که خود در مجلس قبلی یکی از طراحان آن بوده‌ام، به آن رسیدگی کند.

وی افزود: همواره در طول دوران خدمت در مسیر شفافیت و مبارزه با فساد بدون کوچکترین واهمه‌ای گام برداشته‌ام و با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری در تبیین گام دوم انقلاب در خصوص مبارزه با فساد، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ام تا دستگاه‌های نظارتی و دولتی با قاطعیت و حساسیت از تشکیل نطفه فساد پیشگیری و با رشد آن مبارزه کنند و کمک در تأسیس دیده بان شفافیت و عدالت به همین منظور انجام شد.

امیرآبادی در پایان گفت: لازم است به خاطر قصورها و تقصیرها از خداوند متعال طلب بخشش و از ولی نعمتمان حضرت فاطمه معصومه درخواست کرامت و از مردم بزرگ و شریف استان قم طلب حلالیت داشته و عذرخواهی ‌کنم.

انتهای پیام

کد خبر 19022

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =