کد خبر 8541
۱۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲

زارع:

دولت با شجاعت دست به جراحی اقتصادی زد

دولت با شجاعت دست به جراحی اقتصادی زد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سفرهای استانی را از نقاط مثبت عملکرد یک سال گذشته دولت دانست و گفت که دولت با شجاعت دست به جراحی اقتصادی زد که انتظار می رود تلاش ویژه ای در حوزه بهبود معیشت داشته باشد.

به گزارش نمایندگان ما، رحیم زارع عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته دولت گفت: یک سال از عمر دولت یازدهم گذشته و این مدت بر روی برنامه ریزی و حل مشکلات باقی مانده از دولت قبلی تمرکز شده است. اگر دولت در ادامه راه نسبت به تولید مسکن اقدام کند باعث رونق بسیاری از کسب و کارها و کاهش فشار بر مردم می شود.

وی با بیان اینکه دولت با شجاعت جراحی اقتصادی کرد، افزود: جراحی اقتصادی نقطه قوت کارنامه دولت است، البته که تاثیراتی منفی روی معیشت داشت اما با همکاری مجلس و دولت می توان به موفقیتی در این حوزه دست پیدا کرد.

نماینده آباده در مجلس شورای اسلامی، دولت باید اصلاحاتی در حوزه های دامپروری و کشاورزی داشته باشد، توضیح داد: در حال حاضر دام مولد به کشتارگاه ها می رود که ادامه این وضعیت به معنای واردات دام و در نتیجه از بین رفتن اشتغال و تولید است.

زارع عملکرد دولت در مبارزه با کرونا را مثبت تلقی کرد و با تاکید بر لزوم استفاده از نخبگان جامعه گفت: ما در مجلس با دولت همکاری می کنیم و از عملکرد دولت راضی هستیم. انتظار می رود دولت تلاش ویژه ای در حوزه بهبود معیشت و ایجاد اشتغال داشته باشد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 8541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =