کد خبر 8825
۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۸

دهنوی خبر داد

بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستورکارمجلس

بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستورکارمجلس

عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس خبر داد.

به گزارش نمایندگان ما، سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان بیست و چهارمین وزیر پیشنهادی جهت اخذ رأی اعتماد نمایندگان مردم به مجلس یازدهم معرفی شده است.

وی اظهار داشت: تا پیش از این مجلس یازدهم برنامه و صلاحیت ۲۳ وزیر پیشنهادی دولت های دوازدهم و سیزدهم را بررسی کرده که از این تعداد ۲ وزیر پیشنهادی مربوط به دولت دوازدهم و ۲۱ وزیر پیشنهادی نیز در دولت فعلی بوده که از این ۲۳ وزیر پیشنهادی، تعداد ۲۰ نفر با کسب رأی اعتماد نمایندگان بر کرسی وزارت نشسته اند.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: موضوع بررسی برنامه و صلاحیت محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز پس از اعلام وصول در جلسه علنی روز سه شنبه ۲۹ شهریور با ارسال به کمیسیون های تخصصی مجلس آغاز و پس از اخذ گزارشات، ظرف مدت یک هفته موضوع در دستور کار جلسه علنی روز یکشنبه ۱۰ مهرماه مجلس قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، وزیر پیشنهادی علاوه بر کمیسیون های تخصصی مربوطه طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در سایر کمیسیون های تخصصی مجلس نیز حضور یافته و به تشریح برنامه ها و دفاع از صلاحیت خویش می پردازد.

انتهای پیام

کد خبر 8825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =