کد خبر 8839
۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹

پاک‌مهر:

زاهدی وفا فردی با برنامه و آشنا به ماموریت‌های وزارتخانه کار می‌باشد

زاهدی وفا فردی با برنامه و آشنا به ماموریت‌های وزارتخانه کار می‌باشد

نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، زاهدی وفا را صاحب فکر و برنامه برای ایجاد تحول در وزارت رفاه خواند و گفت: زاهدی وفا فردی با برنامه و آشنا به ماموریت‌های این وزارتخانه می‌باشد.

به گزارش نمایندگان ما، سید محمد پاک‌مهر نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی درباره وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: زاهدی وفا در دوران سرپرستی وزارت رفاه مدیریتی معقول، هوشمندانه و مدبرانه داشت.  

وی ثبات فکری و مدیریتی را از ویژگی‌های مهم مدیریتی زاهدی‌وفا خواند و اظهار داشت: زاهدی وفا در مدت کوتاه سرپرستی با تدبیر خود مشکلات بازنشستگان را حل کرد و با قدرت عاقله وزارتخانه را اداره کرد.  

نماینده مردم بجنورد در مجلس با اعلام حمایت از رای اعتماد به وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: زاهدی وفا تجارب ارزشمندی در این وزارتخانه دارد و نسبت به مسائل و مشکلات این وزارتخانه مسلط است.  

پاک مهر، زاهدی وفا را صاحب فکر و برنامه برای ایجاد تحول در وزارت رفاه خواند و گفت: زاهدی وفا فردی با برنامه و آشنا به ماموریت‌های این وزارتخانه می‌باشد.

براساس این گزارش، محمد هادی زاهدی وفا اقتصاددان ۵۹ ساله، دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا در کانادا است. وی در سال‌های گذشته عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)،   رئیس هیات مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیات مدیره رایتل و عضو شورای عالی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت  نیز بوده است.

در سوابق مدیریتی زاهدی‌وفا، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت نهم، نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی تحقیقات و فن آوری (عتف)، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و  شورای عالی انرژی دیده می‌شود.

زاهدی‌وفا همچنین سابقه عضویت در کارگروه ویژه نفت، شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی، ستاد تنظیم بازار، ستاد تدابیر ویژه اقتصادی شورای عالی امنیت ملی، کارگروه طرح تحول اقتصادی، شورای عالی تدوین برنامه پنجم، شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی، شورای آمایش سرزمین، شورای عالی آمار، کمیته ملی اهداف توسعه هزاره و کارگروه تدوین ضوابط حمایت از صادرات غیر نفتی را در کارنامه خود دارد و اینک با  معرفی رئیس‌جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت کار به مجلس معرفی شده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

کد خبر 8839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =