کد خبر 8862
۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰

روح‌الامینی:

در پیگیری اتفاقات رخ داده برای خانم امینی از جاده انصاف خارج نشوید

 در پیگیری اتفاقات رخ داده برای خانم امینی از جاده انصاف خارج نشوید

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به عنوان یک پدر داغدار که خانم امینی را مانند دختر و فرزند خود می‌دانم، نصیحت می‌کنم و تذکر می‌دهم که افرادی که مسائل را پیگیری می‌کنند از جاده انصاف خارج نشوند و جمهوری اسلامی همیشه مظلوم را مظلوم تر نکنند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در تذکر شفاهی خود گفت: در آستانه عضویت ایران در اجلاس شانگهای و نشست مجمع عمومی سازمان ملل عده‌ای قصد دارند از فضای پیش آمده برای خانم مهسا امینی که باید به خانواده وی تسلیت گفت، سوء استفاده کنند.

وی ادامه داد: به عنوان یک پدر داغدار که خانم امینی را مانند دختر و فرزند خود می‌دانم، نصیحت می‌کنم و تذکر می‌دهم که افرادی که مسائل را پیگیری می‌کنند از جاده انصاف خارج نشوند و جمهوری اسلامی همیشه مظلوم را مظلوم تر نکنند.

نماینده تهران در مجلس افزود: این فرصت به ضدانقلاب، سلطنت‌طلبان، کومله و منافقین که در خون ۱۷ هزار شهید ترور شنا می‌کنند، داده نشود بسیار واضح است که مهسا امینی بهانه بوده و اصل نظام در این تحرکات نشانه است. به عنوان یک پدر داغدار توصیه می‌کنم مسیر را از مسیر ضدانقلاب جدا کنند.

انتهای پیام

کد خبر 8862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =