کد خبر 9204
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳

گودرزی:

هر چه سریعتر محدودیت فضای مجازی برای احیای مشاغل و تبادل اطلاعات رفع شود

هر چه سریعتر محدودیت فضای مجازی برای احیای مشاغل و تبادل اطلاعات رفع شود

نماینده مردم دورود در مجلس گفت: ملت ایران با دشمن شناسی دقیق خود، سیلی دیگری بر گونه شوم دشمنان و بیگانگان زدند، لذا باید هر چه سریعتر محدودیت فضای مجازی برای احیای مشاغل و تبادل اطلاعات رفع شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، حسین گودرزی نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۰ مهرماه) و در تذکر شفاهی خود گفت: از نیروی انتظامی و نظامی و امنیتی در برخورد قاطع با معدود آشوبگران و همچنین از اجتماع کم نظیر ملت به ویژه راهپیمایی مردم دورود و ازنا تقدیر می کنم.

وی  تصریح کرد: احساس امنیت و آرامش، اساس توسعه اقتصادی، ماندگاری سرمایه گذاران، احیای صنایع و ایجاد اشتغال در کشور است. ملت ایران با دشمن شناسی دقیق خود، سیلی دیگری بر گونه شوم دشمنان و بیگانگان زدند، لذا باید هر چه سریعتر محدودیت فضای مجازی برای احیای مشاغل و تبادل اطلاعات رفع شود. چنانچه هیچ جامعه ای همانند ملت، دین و انقلاب ما پیام نو و قابل پذیرش برای عرضه در فضای مجازی و جهانی ندارد.

نماینده مردم دورود در مجلس خطاب به وزیر بهداشت تصریح کرد: بعد از گذشت ۴ ماه از دستور شما، هنوز دانشگاه علوم پزشکی لرستان نتوانسته گزارش فنی مورد نیاز سازمان برنامه برای ساخت بیمارستان جدید دورود را تهیه کند.

انتهای پیام

کد خبر 9204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =