کد خبر 9205
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳

نوروزی:

وزیر دولت باید پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر باشد

 وزیر دولت باید پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر باشد

نماینده مردم رباط کریم در مجلس با انتقاد از اظهارات وزیر میراث مبنی بر اینکه «اگر نخواهیم امر به معروف ببینیم باید چه کسی را ببینیم» اظهار کرد: این موضوع در اصل ۸ قانون اساسی تصریح دارد و وزیر باید پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر باشد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۰ مهرماه) ضمن تبریک هفته وحدت اعم از شیعه و سنی، گفت: دشمن تلاش کرد بین آحاد ایران اسلامی اختلاف افکنی کند اما ملت ایران یکپارچگی خود را اثبات کرده و در این راستا برگزاری نشست های مذهبی در گیلان، گنبد و کردستان بیانگر عشق آن ها به اسلام عزیز است.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره نیروهای انتظامی و بسیجی که شائبه تفرقه را از چهره کشور زدوده اند درباره سایت وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: بهتر است اسم پایگاه خبری میراث آریا به ایران اسلامی تغییر کند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس در ادامه با انتقاد از اظهارات وزیر میراث مبنی بر اینکه «اگر نخواهیم امر به معروف ببینیم باید چه کسی را ببینیم» اظهار کرد: این موضوع در اصل ۸ قانون اساسی تصریح دارد و وزیر باید پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر باشد لذا اگر نمی خواهد آن را ببیند باید ذهن خود را تغییر داده و خود را چهره انقلابی معرفی نکند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پایان خطاب به وزیر آموزش و پرورش خواستار رسمی شدن معلمان غیرانتفاعی ایثارگر شد.

انتهای پیام

کد خبر 9205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =