کد خبر 18078
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت مطالبه‌گری ایجاد می‌کند

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت مطالبه‌گری ایجاد می‌کند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت مطالبه‌گری ایجاد می‌کند.

به گزارش نمایندگان، علی اصغر حسینی صبح سه شنبه در قرارگاه جهاد تبیین و نشست روشنگری که با محوریت انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار کرد: لازم است تا خدمات دولت به مردم بیان شود تا مردم آگاه‌تر شوند.

وی افزود: با توجه به تاکید رهبری معظم انقلاب که فرمودند مردم خوب‌اند و از مردم فاصله نگیرید و فقط با یک جمع مخصوص و ممتاز نشست و برخاست نکنید، مدیران نیز باید با تأکید بر دستورمقام معظم رهبری در میان مردم باشند.

حسینی با تاکید بر اینکه مسؤولان باید مشکلات مردم را درک کنند عنوان کرد: مسئولان حتی اگر نتوانند رفع مشکل نمایند مردم دارای فهم و بصیرت هستند و قبول می‌کنند در زمان دفاع مقدس مسئولین همواره در کنار مردم بودند و آن همه سختی‌های دوران جنگ را تحمل می‌کردند، حتی کالاهای اساسی کوپنی خود را علی رغم نیاز شدید به جبهه‌ها تقدیم می‌کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، تاکید کرد: مردم نیز باید به مسؤولان مردمی اعتماد کنند و تحت تأثیر القائات شدید رسانه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی قرار نگیرند.

وی به تلاش‌های دشمنان ایران اسلامی در راستای خدشه وارد کردن به نظام اشاره کرد و بیان داشت: سالهاست که رسانه‌های معاند دلارهای مستکبرین را می‌گیرند تا مردم را نسبت به انقلاب بدبین کنند، آنانی که هیچگاه از توانمندی‌های ایران مقتدر در هیچ زمینه‌ای صحبت نمی‌کنند.

حسینی به دستاوردها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: سالهاست که معاندین به مردم القا می‌کنند نظام جمهوری اسلامی در آستانه سقوط می‌باشد در حالی که حتی خود غربی‌ها هم به اقتدار جمهوری اسلامی پی برده‌اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: در سال ۱۳۲۳ در کنفرانس تهران سران قدرت‌های بزرگ وقت یعنی استالین رهبر شوروی سابق، چرچیل نخست وزیر بریتانیا و روزولت رئیس جمهور آمریکا در تهران جلسه تشکیل دادند و شاه ایران چندین نفر را واسطه قرار داد تا ۱۰ دقیقه با سران این کشورها ملاقات داشته باشد اما به او اجازه ندادند.

وی ادامه داد: اما امروز با چندین واسطه ده‌ها پیام برای سران جمهوری اسلامی می‌فرستند که عاجزانه از اقتدار منطقه‌ای خود استفاده کنند تا منافع آنها به خطر نیفتد.

حسینی همچنین با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات و مطالبه گری از نمایندگان خاطرنشان کرد: اینک مردم برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور با حضور در عرصه انتخابات مثل همیشه دشمنان نظام را ناامید سازند و به فضاسازی آنها جهت نا امیدسازی مردم توجهی نکنند.

انتهای پیام 

کد خبر 18078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =