کد خبر 9548
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵

طاهری:

صنعت هسته‌ای باید در زندگی مردم از جمله حوزه‌های کشاورزی و سلامت تأثیر داشته باشد

صنعت هسته‌ای باید در زندگی مردم از جمله حوزه‌های کشاورزی و سلامت تأثیر داشته باشد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ما اعتقاد داریم صنعت هسته‌ای باید در زندگی مردم از جمله حوزه‌های کشاورزی، سلامت و... تأثیر داشته باشد و فقط به بخش نیروگاهی محدود نشود.

به گزارش نمایندگان ما، مصطفی طاهری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه، ۱۰ آبان)   این کمیسیون، اظهار کرد: کمیسیون صنایع در جلسه امروز خود میزبان رئیس سازمان انرژی اتمی بود.

وی افزود: کمیسیون صنایع رویکرد جدیدی اتخاذ کرده است، زیرا شاید پیش از این به بسیاری از صنایع ورود کمتری شده که ما اعتقاد داریم صنعت هسته‌ای باید در زندگی مردم از جمله حوزه‌های کشاورزی، سلامت و... تأثیر داشته باشد و فقط به بخش نیروگاهی محدود نشود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: ما در این جلسه اعلام آمادگی کردیم که با توجه به اینکه در آستانه تدوین قانون برنامه هفتم هستیم به صنایع پیشران‌های کشور از جمله صنعت هسته‌ای توجه ویژه شود.

طاهری گفت: در این جلسه موضوع معادن نیز بررسی شد؛ با توجه به اینکه سازمان انرژی اتمی در استعلام معادن حضور دارد، در جلسه امروز این موضوع که چه باید کرد تا معادن فعال‌تر شوند، مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

کد خبر 9548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =