کد خبر 9558
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷

یوسفی:

از ظرفیت معلمان انقلابی برای روشنگری در مدارس استفاده شود

از ظرفیت معلمان انقلابی برای روشنگری در مدارس استفاده شود

نماینده مردم اهواز در مجلس با اشاره به ماهیت استکباری آمریکا در حوادث اخیر گفت: از ظرفیت های معلمان انقلابی و ارزشی استفاده کنید تا برای دانش آموزان روشنگری کنند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه)  ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: هرچه بیشتر می گذرد، بیشتر به درایت حضرت امام (ره) در انتخاب این روز پی می بریم و ددمنشی، خونخواری و دشمنی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا را بیشتر می بینیم که جواب طلبه ای را در نقطه ای شکنجه کرده و از وی می خواهند که به مقدسات توهین کند و زمانی که وی این کار را انجام نمی دهد، او را سلاخی و شکنجه می کنند و ادعای آزادی بیان را نیز دارند.

وی افزود: مدعیان حقوق بشر داخلی و خارجی که قرآن آتش می زنند، در برابر شکنجه این طلبه هیچ کس را محکوم نمی کنند! این چهره واقعی آمریکا و استکبار است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس همچنین ادامه داد: به ضعیف ترین وزیر آموزش و پرورش تذکر می دهم از ظرفیت های معلمان انقلابی و ارزشی استفاده کنید تا برای دانش آموزان روشنگری کنند. اگر به واسطه معلمان خوشنام انقلابی برای دانش آموزان روشنگری کنید، شاهد این نیستیم که برخی از آنها توسط رسانه ها اغفال شوند.

همچنین علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در نشست علنی امروز گفت: براساس توافقات به عمل آمده مقرر شده که تماشاگران برای مسابقات جام جهانی قطر از ۴ نقطه یک استان اعزام شوند و این موضوع برای سراسر کشور در نظر گرفته نشده است که نمایندگان باید آن را پیگیری کنند تا از ظرفیت همه فرودگاه استفاده می شود.

انتهای پیام

کد خبر 9558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رسول عباس زاده IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
    0 0
    سلام دختر بنده با دوسال سابقه در آموزش پرورش شهرستان ورزقان فرزند جانباز و ایثارگر دو ستار هنوز به خاطر مافیای نماینده شهر ستان به اداره آموزش پرورش ورزقان پا نگذاشته تازه پروندش هم دادند دستش که به فلانی رای ندادی شما از انقلابی حرف می زنی انقلابی جایش عوض شده انقلابی کسی هست که با نماینده مجلس همراه هست دیگر انقلابی قدیمی رفته هر چقدر بازی دارید انجام بدهید تنها دو ماه دنبال یک نماینده در روستاها برای خرید رای بگرد هر پستی استخدامی می خواهی می رسی این یک قانون در شهرستان ما هست کسی که از اول مخالف جمهوری اسلامی بوده و هست فرزندش در آموزش پرورش استخدام شده دختر بنده که جهل ماه عمرم را در خط اول جنگ گذراندم به درجه جانبازی نایل شدم پرونده فرزندم را دادند دست خودم گفتند برو دبار در خواست خدمات آمزشی بدهید آیا این از انقلابی هست